Головна » 2015 » Листопад » 17 » КИТАЙ ЦІКАВЛЯТЬ НАШІ ТРАКТОРИ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)
17:33
КИТАЙ ЦІКАВЛЯТЬ НАШІ ТРАКТОРИ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)

КИТАЙ ЦІКАВЛЯТЬ НАШІ ТРАКТОРИ

Нещодавно в нашому районі побувала  делегація представників Харківського тракторного заводу та Китайського машинобудівного підприємства «Wuzheng». Це підприємство планує налагодити виробництво  сільгосптракторів, і його спеціалісти прибули на ХТЗ, щоб  познайомитися з його продукцією, виробничими потужностями, домовитися про співпрацю. А оскільки продукція тракторного заводу проходить практичні випробування на угіддях навчально-дослідного поля «Мерчанське», підпорядкованого Харківському національному технічному університету сільського господарства імені П. Василенка, то китайські гості відвідали Старий Мерчик, аби подивитися на харківський трактор у роботі.
У «Мерчанському» випробовують три марки багатофункціональних тракторів - гусеничний ХТЗ-200 і колісні ХТЗ-240 і ХТЗ-17224. Саме останній і було продемонстровано зарубіжним гостям. Причому в умовах, прямо скажемо,  екстремальних, адже через тривале бездощів’я грунт на полях у «Мерчанському», як і скрізь у районі, вкрай пересушений.
Китайські фахівці залишилися задоволені роботою агрегату. Керівник делегації Ву Чангмін особисто провів культивацію, показавши свої практичні навики за кермом трактора. Господарі також  представили  культури, які вирощують на своїх полях, почастували українськими стравами, зокрема пшоняною кашею, яка стала для китайських гостей справжньою екзотикою, так само, як і просо (в Китаї ця культура практично невідома). До смаку їм припали й місцеві яблука та виноград.
Опісля китайські представники повернулися до Харкова, де відвідали також навчально-науковий інститут  механотроніки та  систем  менеджменту ХНТУСГ імені П. Василенка, добре відомий в Китаї. Чимало китайських провідних фахівців технічного профілю, в тому   числі й члени делегації, свого часу навчалися в цьому вузі.

 

С. ТІЩЕНКО,
спеціаліст І категорії управління агропромрозвитку райдержадміністрації.

На знімку: керівник китайської делегації Ву Чангмін з перекладачем Діною (в центрі), головний інженер ХТЗ Ю.К. Шаповалов, директор ННІ  механотроніки С.О. Харченко, директор НДП «Мерчанське» І.С. Тіщенко, механізатори О.С. Прядко, М.О. Савенко.

Переглядів: 221 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: