Головна » 2016 » Березень » 19 » КАЗНАЧЕЙСТВО - НАДІЙНА ОСНОВА І ОПОРА ДЕРЖАВИ МІЦНА (№ 24 від 19 березня 2016 року)
17:30
КАЗНАЧЕЙСТВО - НАДІЙНА ОСНОВА І ОПОРА ДЕРЖАВИ МІЦНА (№ 24 від 19 березня 2016 року)

КАЗНАЧЕЙСТВО - НАДІЙНА ОСНОВА
І ОПОРА ДЕРЖАВИ МІЦНА

Це - слова гімну Держказначейства, служби, яка днями  відзначила 20 річницю від дня її створення у нашому районі. Два десятиліття, що минули, стали для управління Державної казначейської  служби України у Валківському районі роками  становлення, постійного  удосконалення роботи і розширення сфери діяльності й послуг. На сьогодні воно є  територіальним органом Державної Казначейської служби України, юридичною  особою публічного  права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в установах Казначейства та банках. Наразі управлінням обслуговується 61 клієнт.

Розпочавши свою роботу 1996 року, відділення Держказначейства в районі мало на той час у своєму  штатному розписі 4,5 одиниці, а  свою фінансову діяльність розпочало з однієї людини з правом першого підпису без печатки. По суті ж, відліком роботи служби в районі  можна вважати призначення на посаду начальника відділення Ю.М. Пономаренка. Усі ці двадцять років Юрій Миколайович залишається незмінним   керівником служби. А ось  колектив за цей час суттєво  збільшився, бо того  вимагало розширення обов’язків, повноважень і функцій Держказначейства.
По праву пишається колектив спеціалістами, котрі разом з Ю.М. Пономаренком започатковували  роботу ДКСУ в районі, удосконалювали її і самі, здобуваючи безцінний досвід роботи, просувалися по службі.
На посаді секретаря-друкарки розпочинала роботу у відділенні Держ­казначейства Тетяна Михайлівна Вус. А нині вона працює завідуючою  сектором  інформаційних технологій та захисту  інформації.
Посади від спеціаліста І категорії до заступника начальника управління - начальника відділу  бюджетних надходжень змінила за цей час Ірина Леонідівна Портянко.
Більше десяти  років працюють у відділенні ДКСУ в районі провідні спеціалісти відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Олена Вікторівна Орлова, Світлана Іванівна Самандрос та Марина  Олександрівна  Жура, а також Сергій Миколайович Губський. Чималий досвід роботи мають  і  Світлана Григорівна Рекута, Лариса Василівна Озірна, Олександр Олександрович Коваленко та інші.
Колектив управління  Держказначейства в районі зараз  представляють 12 кваліфікованих спеці­алістів. Їх рівень профе­сіоналізму  неодноразово відзначався на різних рівнях. І до  річниці служби більшість фахівців теж отримали грамоти та подяки, які під час святкових урочистостей  вручили заступник начальника Головного управління  Держказначейства України в Харківській області Т.П. Іванова, голова районної ради В.П. Оноша, керівник апарату райдерж­адміністрації Н.Б. Желєвська. Привітання колективу надіслала і голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. А аматори художньої  творчості району підготували до свята концертну програму, яку  разом з колективом-ювіляром з задоволенням послухали і численні  гості, котрі прийшли на цей захід, щоб поздоровити  колектив управління Держказначейства і подякувати за роботу та партнерські стосунки, що склалися за ці роки.

Переглядів: 257 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: