Головна » 2016 » Січень » 19 » КАЗКОВИЙ МАСКАРАД І ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ (№ 7 від 19 січня 2016 року)
17:21
КАЗКОВИЙ МАСКАРАД І ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ (№ 7 від 19 січня 2016 року)

КАЗКОВИЙ МАСКАРАД І ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ

Уже два десятиріччя поспіль першим районним  мистецьким заходом року стає дитяче  театралізоване  свято в РНД «Іскра». За цей  час  інтерпретацій зазнавала назва дійства, змінювалися декорації, учасники, але незмінною завжди залишалася неповторна атмосфера новорічної казки. Створюють її традиційні персонажі цього  свята Дід Мороз та Снігуронька, ошатна ялика, яскраві вогники гірлянд,  пустунка Баба Яга та кумедне  Чортеня, а також  талановиті юні  валкі­вчани,  перевтілюючись в улюблених  казкових героїв. 
Як і завжди, повен зал учасників,  запрошених  на це дійство відмінників і обдарованих дітей з усіх шкіл району, маленьких і дорослих глядачів зібрало  2 січня свято  «Здрастуй, 2016 рік». Усіх  їх тепло поздоровляли керівники району Віктор Войтенко та Віталій Оноша, депутат обласної ради Сергій Пієв. Почесними гостями свята вже традиційно  були і народний депутат України Олександр Біловол та почесний президент  благодійного  фонду «З добром до людей» Тетяна Біловол.
Без хорошого настрою і подарунків, про  які потурбувалися подружжя Біловолів, Сергій Пієв, а також  народний депутат України Олександр Фельдман та благодійний фонд «АВЕК», з цього свята  не пішов ніхто. Учасники ж  конкурсу карнавальних костюмів і казкових персонажів, чиї виступи   членами журі були визнані кращими, до подарунків отримали ще й  дипломи переможців.
Чудовим доповненням   святкового дійства став конкурс новорічних хореографічних композицій, у  якому взяли участь  дитячі танцювальні колективи. Кращими серед них за сумою балів, виставлених журі, були  названі номери  у виконанні учнів 6-В класу ліцею ім. Олександра   Масельського (ІІІ місце), молодшої групи колективу «HoLd the rhythm» (ІІ місце) та танцювального колективу «Фіє­ста», який і став переможцем хореографічного  конкурсу  «Новорічна феєрія».

Кор. «СН».


На знімках: фінал хореографічної композиції «Різдвяна ніч», що принесла перемогу колективу «Фієста»; працюють члени журі; переможці конкурсу-маскараду молодшої вікової номінації Даринка Барбіна з Сидоренкового (І місце) і валківчанки Саша Мізіна (ІІІ місце) та Богданка  Митряхіна (ІІ місце); у старшій віковій номінації кращими стали Таміла Розумна, Поліна Байрачна та Тетяна Олі­йник, поділивши місця відповідно з першого  по третє.
Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Категорія: Культура | Переглядів: 216 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: