Головна » 2017 » Жовтень » 28 » ЇХ ЩОДНЯ ДОРОГИ КЛИЧУТЬ... (№ 86 від 28 жовтня 2017 року)
17:00
ЇХ ЩОДНЯ ДОРОГИ КЛИЧУТЬ... (№ 86 від 28 жовтня 2017 року)

ЇХ ЩОДНЯ ДОРОГИ КЛИЧУТЬ...

Одна з таких проблем - забезпечення функціонування приміських маршрутів. Майже всі вони - збиткові. Значні збитки, зокрема,  несло автотранспортне підприємство від безплатного  перевезення пільговиків, за яке держава не компенсувала ні копійки.  На початку року у нас навіть  стояло питання про відмову від обслуговування  цих маршрутів.
Та це, звичайно ж - не вирішення проблеми, потрібно було шукати вихід з урахуванням як права пільговиків на безплатний проїзд, так і інтересів автотранспортного  підприємства. І районна влада зробила все, аби  знайти  такий вихід, за що ми  щиро  вдячні голові райдержадміністрації В.І. Войтенку та його першому заступнику Н.М. Осадчій, голові районної ради  В.П. Оноші та депутатському корпусу райради, а також  начальнику управління праці та соцзахисту населення І.В. Горошку і начальнику відділу цього управління Я.В. Кривко. Було розроблено  Програму щодо  забезпечення перевезення пільгового контингенту по району та відшкодування коштів  на міжміських перевезеннях за рахунок районного  і  місцевих бюджетів. 
Введення  талонів на приміських маршрутах дало змогу чітко відстежувати кількість  перевезених пільговиків по кожній раді. Звичайно, збитки від безплатного перевезення покриваються не в повному обсязі, але 60 відсотків їх компенсується, і це велика підтримка автопідприємству. Отож нам  вдалося зберегти і всі маршрути, і колектив.
На сьогодні в АТ працює 60  чоловік - водії, спеці­алісти, адмінперсонал. Золотим фондом  підприємства  є досвід наших  водіїв, які не один десяток літ віддали обраній справі, ось як І.І. Макаренко, М.Й. Калембет, В.В. Клименко, С.В. Олійник, Ю.О. Гудзенко, а також  В.В. Косенко, А.Ф. Василець. Добрих слів вдячності за багато­річну працю заслуговують  і П.М. Василюк, О.Б. Степаненко, В.В. Ольховський, І.В. Власенко, і водії з меншим стажем, але не менш відповідальним ставленням до роботи - А.В. Кривич, Р.В. Змієнко, В.П. Роненко, М.А. Славгородський. Поповнюється колектив і молодими працівниками - тільки останнім часом на підприємство прийшло три водії.
На жаль, за рік, що минає, оновлення рухомого  складу автопарку не відбулося. Новий автобус коштує нині від півтора до двох мільйонів гривень. Таких власних коштів в автопідприємства немає, а брати кредити в банків теж не під силу - адже потрібно сплачувати  50-70 відсотків річних.  Тож дбаємо, щоб наявні автобуси були в належному   стані - робимо за чергою капітальні ремонти, зварюємо, фарбуємо власними силами. Незважаючи на певні труднощі, колектив працює стабільно, робить  все для того, щоб  успішно  виконувати  головне наше завдання - забезпечення людей послугами  з пасажирських перевезень.
А на закінчення щиро й сердечно вітаю  всіх  працівників та ветеранів автопідприємства з професійним  святом. Бажаю водіям успішних рейсів і щасливого  повернення до рідних домівок, а загалом всім членам колективу - гідно тримати  марку валківських автомобілістів. Здоров’я й щастя вам на багато літ, і нехай кожна мить життя буде для вас світлою.

 

Н. ТРИДУБ,
директор Валківського  АТ «Валківське АТП-16341».

Переглядів: 385 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: