Головна » 2015 » Грудень » 5 » ЯКІСНИЙ СКЛАД РАЙОННОЇ РАДИ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)
17:03
ЯКІСНИЙ СКЛАД РАЙОННОЇ РАДИ (№ 100 від 5 грудня 2015 року)

ЯКІСНИЙ СКЛАД РАЙОННОЇ РАДИ

,Згідно з п. 3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» першу сесію новообраної  районної ради скликає відповідна територіальна  виборча комісія після реєстрації новообраних депутатів у кількості, що забезпечує повноважність  складу ради. Тож  після оголошення першої сесії  районної ради VІІ скликання відкритою голова районної  територіальної виборчої  комісії Н.О. Ковальова у доповіді про результати виборів крім іншої інформації проаналізувала також окремі аспекти щодо нинішнього складу районної ради.
Зокрема, як зазначалося, всього у виборах до Валківської районної ради VІІ скликання за поданням полі­тичних  партій брав участь 221 кандидат. Усі вони балотувалися по 34 округах району. З обраних 34 депутатів двоє -  молодше 30 років, у віці від 30 до 45 років - 12 чоловік, від 45 до 60 років - 16 чоловік і четверо депутатів старше  60 років.
Щодо освіти, то 30 депутатів мають дипломи про вищу освіту, причому троє з них є магістрами  державного управління. Професійно-технічну освіту мають троє депутатів, один - загальну середню.
За родом діяльності четверо  депутатів є працівниками  органів місцевого самоврядування, троє працюють в установах освіти та культури, стільки ж займаються підприємницькою  діяльністю, четверо  - пенсіонери, п’ятеро - тимчасово не працюючі, решта 15 зайняті іншими видами діяльності.
Щодо  партійної приналежності, то у складі новообраної  районної ради п’ятеро є членами ВО «Батькі­вщина», двоє  - партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», один - членом  Волонтерської партії України і 26 чоловік - позапартійні.
Стосовно гендерного представництва, то з числа депутатів 24 чоловіки і 10 жінок.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 209 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: