Головна » 2016 » Лютий » 2 » ЯКИМ БУВ ДЛЯ АКТИВУ РІК МИНУЛИЙ (№ 11 від 2 лютого 2016 року)
17:20
ЯКИМ БУВ ДЛЯ АКТИВУ РІК МИНУЛИЙ (№ 11 від 2 лютого 2016 року)

ЯКИМ БУВ ДЛЯ АКТИВУ РІК МИНУЛИЙ

Підсумки діяльності районного  ветеранського  активу в 2015 році було  підбито  на останньому в минулому році пленумі райради ветеранів, що відбувся наприкінці грудня. В  його роботі взяли участь  представники  первинних ветеранських осередків, голова районної  ради В.П. Оноша, його  заступник Ю.Д. Яцина, секретар міської  ради А.І. Кривич, депутат обласної  ради минулого скликання В.С. Казакова.
Роком важливих  подій у ветеранському   житті - зокрема, 70-х  роковин Великої Перемоги, звітів і виборів у ветеранських організаціях - був  2015-й. Ці знакові події багато  в чому  визначали діяльність  ветеранських активів і об’єднань. Незабаром всеукраїнський з’їзд ветеранів визначить пріоритети ветеранського  руху на найближчі чотири роки. Та, як і раніше, основними  напрямками  роботи  ветеранських  активів, наголосила в доповіді голова райради  ветеранів В.Я. Клочко, залишаються соціальна підтримка літніх  людей, захист їх  прав й інтересів, співпраця щодо  цього  з місцевою владою, базовими підприємствами, терцентром, участь у патріотичному вихованні молоді, житті  територіальних  громад, сприяння волонтерському рухові та роботі ветеранських об’єднань за інтересами.
Проаналізувавши дія­льність  районного  та місцевих  ветеранських  активів за цими напрямками, особливо  щодо цього  доповідач  відзначила  первинні осередки, що  діють  при  селищних  радах Ков’яг і Старого Мерчика, а також  у Сидоренковому, Огульцях, Благодатному, Шарівці, Сніжкові. Торік  ветеранські організації району активно  долучилися до проведення більш ніж  70 громадських, святкових  заходів і урочистостей. Звернення від ветеранської  громади району щодо  збереження соціальних  стандартів для ветеранів усіх  категорій направлялися райрадою ветеранів у Верховну раду та до уряду, а також  були вручені народному депутату О.М. Біловолу. Доповідач висловила вдячність  керівникам району і міста  В.І. Войтенку, В.П. Оноші, Ю.Д. Яцині, В.В. Скрипніченку та депутату  облради  С.М. Пієву за сприяння діяльності  районної  організації ветеранів.
Присутні на зібрані голови первинних  осередків доповнили доповідь фактами з досвіду своєї роботи. Йшлося про участь  ветеранів у  житті сільських  громад, про  співпрацю зі школами, про організацію  дозвілля літніх людей, їх  участь у благодійних  акціях на підтримку воїнів АТО. Говорили учасники пленуму і про давні свої проблеми, які потребують  вирішення на державному рівні, але так і не вирішуються - фінансування статутної  діяльності  ветеранських  осередків, скасування ряду пільг дітям війни,  зростання цін  на ліки, товари і послуги.
Визначилися члени районного  ветеранського активу і з планами на 2016 рік. Зокрема, продовжуватиметься робота  щодо  соцзахисту  літніх  громадян, обстеження їх побутових  умов, збереження й увічнення пам’яті про Велику Вітчизняну війну, догляду за меморіальними місцями, залучення членів ветеранських  осередків до активного   громадського життя.
На пленумі також було визначено  кращі  ветеранські осередки за підсумками  роботи  в 2015  році та відзначено  їх  голів - Р.П. Котляр (Огульці), В.М. Шатравку (Сидоренкове), О.Г. Пилипенка (райавтодор), про що подбав керівник фермерського  господарства «СТВ-Агро»  В.І. Походящий.

І. ЦІКАЛО.
На знімку: під час вручення відзнак.

Категорія: Ветеранська | Переглядів: 220 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: