Головна » 2015 » Липень » 11 » ЯК ВІД СПРАГИ ВАЛКИ РЯТУВАТИ (№ 56 від 11 липня 2015 року)
17:03
ЯК ВІД СПРАГИ ВАЛКИ РЯТУВАТИ (№ 56 від 11 липня 2015 року)

ЯК ВІД СПРАГИ ВАЛКИ РЯТУВАТИ

Під час останнього засі­дання сесії районної ради, коли обговорювалося питання про нові тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення, які надає КП «Вода», один із депутатів образно порівняв роботу підприємства зі швидкою допомогою. Дійсно, стан водопровідних мереж по місту за більше ніж сорок років їх експлуатації без жодного капітального ремонту такий, що порив може статися будь-де і в будь-який час. Для підприємства кожен такий порив одразу обертається додатковими витратами коштів на ліквідацію аварії, а для споживачів - відсутністю на якийсь час води, що за нинішньої спеки стає справжньою катастрофою.

Добре розуміючи це, спеціалісти КП «Вода», справді як швидка допомога, намагаються зарадити ситуації у найстисліші терміни. Рівень своєї відповідальності і професіоналізму довели вони й минулого тижня.

Як розповів директор КП «Вода» О.В. Павлій, дзвінок від валківчанина О.М. Положія про вели­чезну калюжу і фонтан води, що б'є з-під землі по вул. Піщаній, надійшов у п'ятницю, 3 липня, над­вечір - о 19.30. Вже за півгодини задвижки було перекрито і аварія лока­лізована.

Слід зауважити, що во­догін по вул. Піщаній є ча­стиною основної лінії по­дачі води Валкам від водо­забору. Тому для прове­дення робіт по ліквідації аварії необхідно було відімкнути від водопоста­чання повністю все місто.

Добре розуміючи, що означає в таку спеку та ще й у вихідний день повністю обезводити Валки, спеціалісти КП «Вода», попри власний теж вихідний, розпочали роботу в суботу рано-вранці. Як з'ясувалося, в трубі завтовшки 300 мм внаслідок корозії утворилася тріщина завдовжки 1,6 метра. Ускладнювала роботи ще й близкість до труб водогону газопроводу. До всього, треба було ще й якнайшвидше віднайти і придбати 3 метри труби для заміни старої, бо через постійний брак коштів зробити хоч якісь запаси для проведення ремонтних робіт підприємство можливості не має.

Але і з цими питаннями впоралися доволі швид­ко, хоча загальна сума витрат на ліквідацію пориву, враховуючи вартість матеріалів, пального тощо, за словами О.В. Павлія склала майже 5 тисяч гривень. З 16 години у суботу водопостачання Валок було відновлено.

Кор. «СН».

Фото О. ПАВЛІЯ

Переглядів: 279 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: