Головна » 2015 » Червень » 23 » Я Б В АГРАРІЇ ПІШОВ (№ 51 від 23 червня 2015 року)
17:03
Я Б В АГРАРІЇ ПІШОВ (№ 51 від 23 червня 2015 року)

Я Б В АГРАРІЇ ПІШОВ

Для нашого району, де сільське господарство залишається провідною виробничою галуззю, професії аграрного профілю завжди важливі і затребувані. Для сільської ж молоді вони знайомі і близькі з дитинства, адже у більшості батьки, інші родичі зайняті в цій сфері. Тож випускники шкіл нашого району серед безлічі різноманітних професійних навчальних закладів щороку обирають і ті, де готують спеціалістів-аграріїв. Приваблює наших абітурієнтів і можливість фахового навчання за бюджетні кошти, яку надають всі ці заклади - так звана квота для випускників із сільської місцевості.

У нашій області спеці­алістів для сільського господарства готують Харківський національний університет імені П. Василенка, Національний аграрний університет імені В. Докучаєва, Харківська зооветеринарна академія, а також Красноградський технікум механізації сільського господарства, Липковатівський  аграрний коледж та коледж переробної і харчової промисловості Національного технічного університету імені П. Василенка.

Торік, як і в попередні роки, всі ці навчальні заклади поповнилися студентами з нашого району. Тож є всі підстави сподіватися, що цю добру традицію продовжать і цьогорічні абітурієнти, обравши собі спеціальності, що пропонують ці навчальні заклади. Які саме, а також про умови вступної кампанії, квоти, які надаються абітурієнтам, можна більш докладно дізнатися в управлінні агропромрозвитку, особисто або за телефоном 5-15-95.

Н. САВЧЕНКО,
головний спеціаліст управління агропромрозвитку райдержадміністрації.

Переглядів: 178 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: