Головна » 2015 » Червень » 6 » ІЗ ЗОЛОТОМ ЗНАНЬ - У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ (№ 46 від 6 червня 2015 року)
17:14
ІЗ ЗОЛОТОМ ЗНАНЬ - У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ (№ 46 від 6 червня 2015 року)

ІЗ ЗОЛОТОМ ЗНАНЬ - У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Символічно, що саме в передостанній день весни, на порозі юного літа благословила Валківщина в доросле життя своїх випускників. Цього року  атестати про середню освіту  було вручено 181 випускнику. З нагоди цієї події в освітніх закладах району відбулися урочистості, в яких взяли участь і керівники району та територіальних громад. Всі вони тепло  привітали юнаків і дівчат із закінченням школи, побажали їм вдалого вибору майбутнього шляху, наполегливості в досягненні  поставленої мети. І, звичайно ж, ніколи не забувати рідну школу, вчителів, з усіх доріг, далеких і близьких, завжди вертати на батьківські пороги, від рідної землі  черпати силу і наснагу на добрі справи.
Нинішній рік подарував Валківщині одинадцять медалістів. Тож голова райдержадміністрації В.І. Войтенко та голова районної ради Ю.Д. Яцина виконали ще одну  приємну місію – вручили  медалістам грошові  винагороди. А перші у своєму житті  державні відзнаки – подяки   Верховної Ради України медалісти отримали з рук О.М. Холодного, помічника-консультанта народного депутата України О.М. Біловола.
Найщедріший  на медалі 2014-2015 навчальний рік виявився для Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст. Три випускниці цієї школи – Анна Олексієнко, Ірина Філоненко та Юлія Чешко, одержали золоті медалі, Катерина Ганущак – срібну. До речі, цікава деталь -  в одинадцятому класі тут навчалося сім учнів, з яких – троє хлопців і четверо дівчат. І всі дівчата закінчили школу з відзнакою. Хоча й хлопці теж мають хороші результати в навчанні. Як говорить директор школи Д.В. Новікова, всі одинадцятикласники, тепер уже колишні – талановиті, креативні, творчі. І школі, звичайно ж, шкода розлучатися з ними. Матеріальне заохочення Сидоренківські випускники одержали і від місцевого  сільгосппідприємства ТОВ “Омбілік-Агро”.
Трьох золотих медалістів виростив Валківський ліцей ім. О. Масельського. Це - Артем Безуглий,  Вікторія Маренко, Максим Федченко. Всебічно обдаровані, дуже відповідальні, цілеспрямовані, вони з юного віку вміють ставити перед собою гідну мету і досягати її.
У Валківській ЗОШ І-ІІІ ст. золоті медалі отримали Юлія Лазаренко і Аліна Рапота, які протягом усіх років навчання були  гордістю школи. До речі, на зовнішньому незалежному оцінюванні  з української мови та математики Юлія отримала максимальну кількість балів – 200.
Усім валківським медалістам вручив грошові  винагороди міський голова В.В. Скрипніченко.
По одному золотому медалісту цього року – в Старомерчицькій та Сніжківській загальноосвітніх школах. Це – Дмитро Московка і Маргарита Довга. Вони – не тільки всебічно обдаровані, а й мають активну життєву позицію, вміють аргументовано відстоювати  свою думку. Саме спеціалісти з такими  якостями потрібні нашій державі. Тож яку б галузь діяльності не обрали Дмитро та Маргарита, вони зуміють знайти себе, своє місце в житті.
Загалом же цього бажали випускникам району всі, хто прийшов  привітати їх зі святом. І віриться, що теплі напутні слова та побажання обов’язково збудуться. Адже всі вони були сказані від щирого серця і в такий добрий, світлий день.

 

Кор. “СН”.

Переглядів: 259 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: