Головна » 2016 » Червень » 25 » ІЗ ЗАПИТАННЯМИ - НА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ (№52-53 від 25 червня 2016 року)
17:00
ІЗ ЗАПИТАННЯМИ - НА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ (№52-53 від 25 червня 2016 року)

ІЗ ЗАПИТАННЯМИ - НА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ

Відомий вислів про те, що поінформована людина є захищеною, стосується кожного з нас. А найперше – тих, хто найбільше потребує захисту, зокрема, пенсіонерів. Для людей літнього віку головним  таким захистом є гарантовані державою виплати пенсій. Тож зрозуміло, що громадян даної категорії, а їх на Валківщині близько 9600 чоловік, цікавить  пенсійне законодавство, вони хотіли б більше знати про зміни, що вносяться до нього.
Йдучи назустріч цим побажанням, фахівці Валківського об’єднаного управління Пенсі­йного фонду України Харківської області  проводять прийоми громадян не лише в управлінні, а й за місцем їх проживання. Ось і нещодавно такий прийом відбувся в Гонтовому Ярі.
На запитання пенсіонерів відповідали начальник об’єднаного управління Н.С. Марченко, перший заступник начальника В.М. Дмитренко та заступник начальника відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій О.І. Рудь. А цікавило громадян багато питань. Це – і  порядок перерахунку пенсій у зв’язку з підвищенням прожиткового  мінімуму, і право дострокового виходу на пенсію за віком, й індексація пенсій. Зверталися відвідувачі й з проханням пояснити, який період страхового стажу їм краще взяти для обрахунку пенсій, як впливає їх трудовий стаж на розмір виплат.
Висловлювали люди і свої думки щодо тих чи інших положень пенсійного законодавства. Були і нарікання, та це й зрозуміло, адже мати, наприклад, більше сорока років трудового стажу і отримувати пенсію, не набагато більшу за мінімальну, навряд чи когось задовольнить.
Звичайно, не в повноваженнях фахівців управління вносити зміни до законодавства. Та уважно вислухати людину, розібратися в проблемах, що її хвилюють, і по можливості допомогти – це теж дуже важлива справа. І роблять її спеціалісти-пенсійники професійно й людяно, з турботою про ветеранів. Цю турботу відчули всі, хто того дня прийшов на виїзний прийом.

 

В. Євтушенко.
Фото автора.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 241 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: