Головна » 2015 » Червень » 23 » ІЗ ВИСТАВКИ - З ВІДЗНАКОЮ (№ 51 від 23 червня 2015 року)
17:07
ІЗ ВИСТАВКИ - З ВІДЗНАКОЮ (№ 51 від 23 червня 2015 року)

ІЗ ВИСТАВКИ - З ВІДЗНАКОЮ

На початку червня в Національному комплексі “Експоцентр Україна” міста Києва  проходила XXVII Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2015”. Цей традиційний щорічний огляд, на якому широко представлена  продукція сільськогосподарської, а також переробної, машинобудівної та інших супутніх для  агросектора галузей, стає щороку важливою подією для сільгосп­товаровиробників, дає можливість ознайомитися й обмінятися найновішими  передовими технологіями,  розробками, досягненнями в цій сфері.

Щороку цю виставку відвідують аграрії та виробничники й нашого району. Ось і цього разу в експозиції Харківської області свою продукцію традиційно представляло ПП “Шарівський виробничий комплекс”, що спеціалізується на виробництві соняшникової олії.

Загалом Харківщину представляли більше 60 підприємств і установ сільськогосподарської, харчової, переробної галузей та наукової сфери. Широко були представлені товари  народного споживання, насамперед хлібобулочні та молочні вироби. У виставці взяли участь  практично всі  харківські хлібзаводи, в тому числі добре відомі в нашому районі “Салтівський” і “Кулиничівський”, була продукція бісквітної фабрики.

Особливу увагу учасників і відвідувачів “Агро-2015” привернули тваринницькі господарства з Вовчанського і Барвінківського районів, які спеціалізуються на вирощуванні овець і нових порід великої рогатої худоби м’ясного напрямку. Традиційним учасником  виставки став і Харківський тракторний завод. Він представив не тільки нову техніку, а й унікальну програму ремонту та переобладнання  тракторів, що відпрацювали свій ресурс. Ця програма дозволяє аграріям одержати практично нову техніку за дуже вигідною ціною.

Експозицію нашої області визнано найкращою і за різноманітністю представлених експонатів, і за дизайном серед усіх регіонів – учасників “Агро-2015”. За результатами виставки та оцінки експертної комісії Мінагрополітики і продовольства України за вагомий внесок у розвиток агросектора Харківщину нагороджено золотою медаллю в номінації “За краще висвітлення регіонального розвитку та виставкову експозицію серед областей України”. За участь у “Агро-2015” нагороджено Департамент агропромрозвитку облдержадміністрації, а всі підприємства і господарства - учасники, в тому числі й ”Шарівський виробничий комплекс”, відзначені дипломами за організацію експозиції Харківської області.

Н. Губська,
начальник відділу управління агропромрозвитку райдержадміністрації.

Переглядів: 174 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: