Головна » 2015 » Листопад » 17 » ІЗ КИЄВА - З ПЕРЕМОГОЮ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)
17:02
ІЗ КИЄВА - З ПЕРЕМОГОЮ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)

ІЗ КИЄВА - З ПЕРЕМОГОЮ

24 жовтня в Києві відбувся  танцювальний конкурс “The Challenge”, суддями якого були визначні професіонали  сучасного танцю, а учасниками – учні кращих студій та хореографічних шкіл переважно з великих міст України. І хоча наші Валки аж ніяк не назвеш мегаполісом, та талантами і юних, і дорослих валківчан неодноразово захоплювалися на фестивалях та конкурсах найвищих рівнів.

Чимало переможних трофеїв уже завоювали і юні учасники студії  танцю Анастасії Лєбєдєвої. Нашим дітям справді пощастило, що займається з ними  такий  високопрофесійний наставник і така щиро закохана у світ танцю та свою роботу людина. Не зупиняючись на досягнутому сама, Анастасія і наших дітей  постійно прагне  підіймати до все нових і нових рівнів хореографічної  майстерності. А почути оцінку цієї творчої праці можна, беручи участь у різних  танцювальних шоу та конкурсах, таких, як “The Challenge”, на якому й побували  нещодавно  танцівники “Данс-студії Анастасії Лєбєдєвої”.
І не просто побували, а справді вразили  високоповажну суддівську бригаду  рівнем своєї хореографічної культури. Бо як інакше можна прокоментувати те, що виступивши в стилі “контемперарі” у двох номінаціях – “великі групи” та “малі групи”, у першій з них саме валківчани вибороли перше та друге місця, а в іншій – теж почесне друге місце? Вибороли справді у достойних суперників , котрі, живучи у крупних містах України, мають для занять і для  творчості значно більше  можливостей, ніж наші діти.
Бо навіть зібрати їх на участь у конкурсах такого рівня, оплатити дорогу для багатьох батьків, котрі мають талановитих дітей, але невеликі статки, доволі непросто. І ми щиро вдячні  долі, що можемо сподіватися  в цьому на підтримку і допомогу наших благодійників – подружжя Біловолів.
Будучи присутньою на звітному концерті студії танцю Анастасії Лєбєдєвої, Тетяна Володимирівна так захопилася творчістю наших дітей, що пообіцяла взяти під свою особисту і опіку фонду “З добром до людей”, який вона очолює, цей танцювальний колектив.
Цю підтримку й Тетяни Володимирівни, й Олександра Миколайовича Біловола – нашого народного депутата, ми відчуваємо і високо цінуємо. Завдячуємо їм і тим, що наші діти стали учасниками мистецького заходу такого високого рівня, і своїми перемогами так порадували тих, хто покладає на них надії і сподівання.

За дорученням батьків –          
Т. Пилипенко. 

Категорія: Культура | Переглядів: 245 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: