Головна » 2015 » Серпень » 4 » І ЗНОВУ ПРО ПІЛЬГИ ТА ДОХОД (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:03
І ЗНОВУ ПРО ПІЛЬГИ ТА ДОХОД (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

І ЗНОВУ ПРО ПІЛЬГИ ТА ДОХОД

    «Я - вдова учасника війни, визнаного за життя інвалідом. Дуже хотілося б прочитати на сторінках районки  консультацію щодо того, чи враховується середньомісячний сукупний  доход сім’ї даної  категорії пільговиків при наданні пільг на житлово-комунальні  послуги, тобто, чи  підпадає ця категорія громадян під дію Порядку, затвердженого Постановою Кабміну №389. Прошу роз’яснити також, чи стосується цей Порядок вдів учасників бойових дій, визнаних за життя інвалідами, вдів померлих інвалідів війни».
(Із дзвінка до редакції).

    На прохання редакції роз’яснення в даному питанні дає начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Я.В. КРИВКО:

- Верховною Радою України 28 грудня 2014 року було прийнято Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Ним внесено зміни до окремих законів України, згідно з якими з 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються окремим категоріям пільговиків, якщо розмір середньомісячного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні  шість місяців не перевищує 1710 грн. Постановою Кабінету міністрів України №389 від 4 червня 2015 року затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

   Цей Порядок стосується і осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема, на членів сімей загиблих ветеранів війни; вдів померлих інвалідів війни; вдів померлих учасників війни, визнаних за життя інвалідами; вдів померлих учасників бойових дій, визнаних за життя інвалідами.
   Отже, з 1 липня 2015 року при наданні пільг на житлово-комунальні послуги громадянам перелічених категорій враховується середньомісячний  сукупний доход сім’ї.

 

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 288 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: