Головна » 2015 » Серпень » 15 » І ВИВЕЗЛИ СВИНЮ ПІД ЛІС... (№ 66 від 15 серпня 2015 року)
17:01
І ВИВЕЗЛИ СВИНЮ ПІД ЛІС... (№ 66 від 15 серпня 2015 року)

І ВИВЕЗЛИ СВИНЮ ПІД ЛІС...

    Незважаючи на всі застороги, заклики, попередження, роз’яснення ветеринарної служби, влади, засобів масової інформації щодо надзвичайної небезпечності і збитковості африканської чуми свиней, деякі наші  співгромадяни, певно, вважають, що їх це не стосується, і створюють  напружені ситуації, як у своїх населених пунктах, так і в районі в цілому.
    Ось так, вранці 11 серпня, жителі Баранового виявили  біля лісу, що підходить до колишнього свинокомплексу, труп домашньої свині. Сільський голова негайно вжив відповідних  заходів – повідомив керівництво району, працівників районної й обласної ветеринарної служби. Представники райдержадміністрації, ветфахівці з району й області та з обласної лабораторії ветеринарної медицини оперативно прибули на місце події, обстежили знахідку, відібрали матеріали для аналізів. Після цього труп з дотриманням усіх ветсанвимог було утилізовано – засипано дезінфікуючими засобами, спалено і закопано.
    За попереднім висновком фахівців, тварина загинула від харчового отруєння. Вже наступного дня обласна  лабораторія ветмедицини проінформувала, що за результатами проведених аналізів збудника  африканської чуми в знайденій свині не виявлено. Очікуються остаточні висновки з київської лабораторії ветмедицини.
Ветеринарна служба району ще раз нагадує і переконливо просить усіх  власників підсобних господарств повідомляти про всі  випадки падежу домашніх тварин районну  лікарню ветмедицини (телефон 5-11-01), ветеринарних фахівців на місцях, місцеву владу, і ні в якому разі не викидати трупи загиблої худоби в  яри, ліси й на смітники, аби не спричинити  виникнення і поширення в районі різних, у тому числі небезпечних, хвороб тварин, від яких можуть і самі постраждати.

Кор. “СН”.

Категорія: Актуальна тема | Переглядів: 210 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: