Головна » 2015 » Червень » 16 » І ВІДПОЧИНОК, І ОЗДОРОВЛЕННЯ (№ 49 від 16 червня 2015 року)
17:05
І ВІДПОЧИНОК, І ОЗДОРОВЛЕННЯ (№ 49 від 16 червня 2015 року)

І ВІДПОЧИНОК, І ОЗДОРОВЛЕННЯ

Розпочалися канікули, та шкільні подвір’я, як і раніше, повняться дитячим гамором і сміхом. Щоранку сюди, в пришкільні табори, поспішає дітвора, щоб весело й цікаво провести час, разом із педагогами побувати на екскурсіях,  дізнатися багато нового й   корисного.
Працюють такі табори відпочинку на базі всіх навчальних закладів, крім Черемушнянського НВК та Минківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Згідно з чинним законодавством пришкільні табори мають  функціонувати не менше 14 днів. Отож закриття табірних змін відбудеться 19 червня. За цей період  діти встигнуть не лише відмінно відпочити, а й оздоровитися. Цьому сприятимуть, зокрема, заняття спортом, різноманітні змагання і, звичайно ж, повноцінне, багате на вітаміни харчування. 
Оскільки норми його  в оздоровчий період дещо відрізняються від норм в інші періоди року, то й коштує воно дорожче. Тому  одним з головних показників роботи пришкільного табору є вартість харчування. По району вона в середньому складає 15 грн. за день на одну дитину. Дещо  більше витрачають на сніданки та обіди для дітей у закладах відпочинку, розміщених на базі Огульцівської, Старомерчицької, Сидоренківської, Баранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новомерчицького навчально-виховного комплексу. Допомогу цим закладам подали місцеві ради. А табору відпочинку, що функціонує на базі Огульцівської  ЗОШ І-ІІІ ст.,  допомогли ще й місцеві  приватні підприємці С.М. Лисенко, А.Г. Слива, Л.М. Шарпило та І.К. Коваленко. Завдяки їх турботі школярі тут мають змогу  ласувати печивом і цукерками, бананами, апельсинами, морозивом.
Фінансову підтримку від місцевих рад одержали також Високопільська ЗОШ І-ІІІ ст. та Ков’язький НВК. До речі, у таборі  Високопільської  ЗОШ І-ІІІ ст.  дітей відпочиває більше, ніж в інших  таких  закладах, які діють на базі сільських  шкіл, - 70 чоловік.
Допомогу в організації харчування дітей в оздоровчих таборах подали й Сніжківська, Перекіпська, Благодатненська, Шарівська сільські ради.  Не залишили без підтримки юних членів своїх територіальних громад Валківська  міська, Олександрівська, Гонтово-ярська, Мельниківська  сільські ради.
Відділ освіти щиро вдячний всім місцевим радам, які подбали про те, щоб період відпочинку в пришкільних  таборах став для дітвори дійсно оздоровчим. Усього ж у таких таборах на Валківщині відпочиває цього року 642 дитини.

Н. ОСАДЧА,
заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації.

 
Переглядів: 156 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: