Головна » 2015 » Липень » 21 » І СИДОРЕНКОВЕ ГУЛЯЛО (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:22
І СИДОРЕНКОВЕ ГУЛЯЛО (№ 59 від 21 липня 2015 року)

І СИДОРЕНКОВЕ ГУЛЯЛО

Існують свята, які з часом переходять з розряду простих календарних до тих, що стають дорогими для людей певної місцевості. Саме таким для Сидоренківської громади стало свято Івана Купала. Починаючи з 1991 року, жителі всього Валківського району проводили купальську ніч саме на головній площі села Сидоренкового, поблизу ставка. Тож незважаючи на цьогорічне  перенесення районного свята «На Купала сонце грало» до  Валок, купальську ніч вже традиційно зустрічали і на сидоренківській землі.

Зусиллями громади та за допомогою підприємців, футболістів місцевої команди «Кристал», депутатів сільської ради, виконавчого комітету, всіх небайдужих за короткий термін  нам  вдалося підготуватися до  святкування.

Цьогоріч за побажаннями людей на концерт ми запросили гурт «Шелестяни» з сусідньої Шелестівської селищної  ради, які виступали для наших селян уже не вперше. Вони розважали усіх присутніх як народними піснями, так і сучасними версіями відомих хітів.  До концертної програми долучились і учні, випускники Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст. та самодіяльні артисти із сусідньої Благодатненської сільської ради. Для всіх бажаючих проводилися спортивні конкурси та різноманітні розваги. Свою удачу учасники святкування мали можливість перевірити, взявши участь у лотереї, призи якої  порадували дітей та дорослих.

Отримало сидоренківське свято і власну назву — «Купальська ніч», яка надзвичайно вдало його характеризує, адже гуляння тривало аж до пізньої ночі, точніше, до самого ранку.  А закінчилося вже традиційно – купальським вогнищем.

Жителі Сидоренківської сільської ради висловлюють слова вдячності гурту «Шелестяни» та його лідеру  Олександру Володимировичу Куриську, голові Шелестівської селищної ради Гуртовому Володимиру Григоровичу, учасникам концерту та всім гостям, які завітали до нас. Традиція святкування купальської ночі у Сидоренковому  буде підтримуватися й надалі, адже саме таке єднання необхідне нашій громаді у ці нелегкі часи.

С. ДРИГАЙЛО, 
голова Сидоренківської сільської ради.

Категорія: Культура | Переглядів: 259 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: