Головна » 2015 » Грудень » 1 » І МИ - ПОВНОВАЖНІ ЧЛЕНИ ГРОМАД (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:02
І МИ - ПОВНОВАЖНІ ЧЛЕНИ ГРОМАД (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

І МИ - ПОВНОВАЖНІ ЧЛЕНИ ГРОМАД

Нинішній рік для районного товариства інвалідів видався  дуже  складним. Здорожчання життя та інфляція боляче вдарили по наших і так мізерних можливостях щодо   підтримки та допомоги членам товариства. Але й за цих умов ми знаходили ресурси, щоб підсолодити життя нашому жіноцтву цукерками до 8 Березня, порадувати членів товариства духмяними пасками до Великодня. А до Дня  Незалежності, дякуючи допомозі голови райдерж­адміністрації  В.І. Войтенка, начальника управління АПК М.Д. Редько, а також керівників і колективів підприємств СТОВ «Лан» та «Ніка», ТОВ «Валківський агросервіс», ПСП «Мельникове», фермерських господарств «Роща», «СТВ-Агро», «Воля»,  у нас з’явилася можливість закупити 140 трикілограмових пакетів  з макаронами і роздати їх мешканцям району з обмеженими фізичними  можливостями.
Буває, мене запитують: невже коробка цукерок чи кілька кілограмів макаронів зроблять людину  щасливою? Щасливою на  все життя, звичайно ж, ні. Але  ж додають нам радості  і позитивних емоцій святковий стіл на день народження, подарунок від Діда Мороза під новорічною ялинкою? Це не робить нас   мільйонерами, але від цього життя стає  яскравішим, кращим.
У рамках річної програми товариства «Допомога ближньому» ми спільно зі спорткомплексом «Колос» та відділом інваспорту в районі провели спартакіаду для людей з обмеженими можливостями. Плануємо організувати такий захід і на цьому тижні - 3 грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів.
Завдяки нашим пос­тійним помічникам і благодійникам К.І. Ребру, М.Я. Лісовину, а також  директору ТОВ «Тріумф медіа груп» Н. М. Байдан, при підтримці підприємця- перевізника С. Олійника та помічника депутата  райради М.Й. Гнідої 15 членів нашого товариства змогли познайомитися  з дивом сучасного кінематографу - об’ємним кіно у форматі 3D imax. Це справді для всіх нас були незабутні враження, за що ми  щиро вдячні всім, хто посприяв тому, аби людям з обмеженими можливостями це диво  техніки стало доступним.
І на завершення хотів би звернутися до людей, душа яких в умовах непростого сьогодення не зачерствіла для добрих справ. До  депутатів місцевих рад, яких  обрали нещодавно, і котрі, на моє  тверде переконання, не повинні забувати про людей з обмеженими можливостями, бо ми теж,  хоч і маємо вади здоров’я, але є  повноцінними членами  територіальних громад, котрі довірили вам захищати і відстоювати їх інтереси. 
Двері прийомної товариства інвалідів у Валках, по вул. Грабовського, 1, відкриті для вас щосереди та щоп’ятниці, з 9 до 12 год.  Я завжди готовий поспілкуватися з будь-яких питань за телефонами 067-731-92-38 чи 093-732-02-65. Заходьте, дзвоніть і не забувайте, що саме здатність співпереживати є особливою рисою, притаманною людині.

 

В. ГОРДІЄНКО,
голова  районного товариства інвалідів ВО «СОІУ».

 

Категорія: Соціальні проблеми | Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: