Головна » 2016 » Квітень » 5 » І КОЖЕН УРОК НЕ СХОЖИЙ НА ІНШІ (№ 29 від 5 квітня 2016 року)
17:50
І КОЖЕН УРОК НЕ СХОЖИЙ НА ІНШІ (№ 29 від 5 квітня 2016 року)

І КОЖЕН УРОК НЕ СХОЖИЙ НА ІНШІ

Професійні вчительські конкурси - це своєрідна  демонстрація фахової майстерності вчителя, його  творчих знахідок, досвіду володіння сучасними освітніми  технологіями. А ще, звичайно ж - новий етап на шляху підняття престижу освітянської  справи, зміцнення авторитету серед  колег та учнів.

Такою  черговою сходинкою професійного  зростання для вчителя предмета «Захист Вітчизни» та фізичної культури Валківського  ліцею ім. О. Масельського В.М. Семидочного  став традиційний  Всеукраїнський  конкурс «Учитель року -2016». Володимир  Миколайович здобув перемогу в його  районному  та обласному етапах. І цей здобуток - закономірний результат багаторічної  творчої праці, відданості своїй справі.
Більше двадцяти  років працює він на освітянській ниві. Маючи  незаперечний педагогічний  талант, не стомлюється вчитися, працювати над собою, шукати свої підходи, свою методику викладання предметів. І це допомагає йому зробити  кожен урок цікавим, не схожим на інші. Даючи учням необхідний обсяг знань і навичок, Володимир Миколайович водночас розвиває і їх  здібності, формує в них патріотичну свідомість, готовність до виконання громадянського  і конституційного обов’язку щодо  захисту національних  інтересів України.
Протягом тривалого  часу він керував гуртками військово-патріотичного  та спортивно-масового  напрямків. Завдяки його  зусиллям у ліцеї вже тради­ційним стало  проведення Тижнів захисту Вітчизни. В їх рамках  проходять відкриті уроки, вікторини та інші  цікаві заходи, спрямовані на збагачення учнів знаннями, виховання їх на патріотичних  традиціях  нашого народу.
Своєю методикою, творчими знахідками Володимир Миколайович ділиться з колегами і під час відкритих  уроків, і за   допомогою персонального  сайту. Вже не перший рік він керує методоб’єднанням вчителів предмета «Захист Вітчизни», авторською  творчою майстернею вчителів цього предмета та фізичної  культури в КВНЗ «Харківська академія неперервної  освіти».
Постійну увагу приділяє він і позакласній  роботі, підготовці учнів до районних  та обласних  змагань. Його вихованці здобувають перемоги та призові місця в змаганнях різних рівнів.
Дуже важливим у  роботі  вчителя є те, що свої стосунки з школярами Володимир Миколайович будує на довірі і доброзичливості, на повазі до учнів. І такий підхід дає  хороші результати. Чимало  його  вихованців обирають військову спеціальність, вступають до військових вищих  навчальних закладів, йдуть на службу в Збройні Сили України за контрактом. Його випускники і зараз служать  в зоні АТО.
Нині у В.М. Семидочного - період  напружений і відповідальний, він  готується до третього, заключного  туру Всеукраїнського   конкурсу «Учитель року-2016», який проходитиме з 14 по 22 квітня в Луцьку. На цьому етапі конкурсу Володимир Миколайович представлятиме Харківську область. Тож і колеги-освітяни, і учні та їх батьки від усієї  душі зичать Володимиру Миколайовичу  перемоги.

Н. ТРУСОВА,
методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації.

Категорія: Освіта | Переглядів: 332 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: