Головна » 2015 » Листопад » 21 » І ГАРТУ, І ДУХУ КОЗАЦЬКОГО (№ 97 від 24 листопада 2015 року)
17:02
І ГАРТУ, І ДУХУ КОЗАЦЬКОГО (№ 97 від 24 листопада 2015 року)

І ГАРТУ, І ДУХУ КОЗАЦЬКОГО

Ці змагання особливо люблять наші   старшокласники. Адже кожен їх етап дає змогу хлопцям не лише показати свою фізичну підготовку, а й краще усвідомити, як потрібні їм будуть сила і витривалість у майбутньому. Бо мине не так багато часу, і переважна більшість із них стануть солдатами строкової служби, захисниками Вітчизни.
Ось і районна спартакіада допризовної молоді «Під Покровом Божої Матері» була присвячена Дню захисника України. Участь у змаганнях взяло дванадцять команд загальноосвітніх навчальних  закладів Валківщини. Всіх юнаків щиро привітали голова райдержадміністрації В.І. Войтенко, голова районної ради Ю.Д. Яцина, директор районного спортивно-технічного клубу ТСОУ О.О. Підлісний, настоятель Свято-Преображенського храму Валок протоієрей Іван Пилипів, який окропив майбутніх захисників України свяченою водою. А дівчата - учасниці художньої самодіяльності подарували хлопцям свої пісні.
Проходили змагання в особисто-командній  першості. Учасники долали стометрівку, змагалися з човникового бігу з автоматом, підтягувалися на  поперечині,  метали імітаційні гранати на дальність, стріляли з пневматичної гвинтівки.
Беззаперечним лідером в особистому заліку за сумою п’яти видів змагань став учень Валківського  ліцею ім. О. Масельського Дмитро Олійник. Друге й третє місця посіли відповідно Олександр Котелевець (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Сергій Костирко з Баранівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Що ж до командного заліку, то тут перемогу вибороли допризовники з Валкі­вського ліцею ім. О. Масельського. Друге місце - у юнаків Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місце  посіли старшокласники Олександрівcької ЗОШ І-ІІІ ст.
Юнаки, які вибороли призові місця в особистому заліку, нагороджені медалями та грамотами. А команди за перемогу в кожному виді змагань та в загальному заліку одержали кубки і грамоти.

В. ЄВТУШЕНКО.

На знімках: переможці та призери змагань - учні Валківського ліцею ім. О. Масельського і Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ст.; директор районного спортивно-технічного клубу ТСОУ О. Підлісний вручає нагороди за перше командне місце зі стрільби представнику команди Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Д. Пересаді; всі учасники змагань виявились вправними  стрільцями.