Головна » 2015 » Листопад » 17 » ГРОМАДА МОВ ОДНА РОДИНА (№ 95 від 17 листопада 2015 року)
17:31
ГРОМАДА МОВ ОДНА РОДИНА (№ 95 від 17 листопада 2015 року)

ГРОМАДА МОВ ОДНА РОДИНА

Пройшли місцеві вибори, ми обрали сільського голову та депутатів. Хочеться від усієї душі привітати їх з перемогою, побажати успіхів у їх такій  важливій і потрібній всім нам  роботі. Микола Андрійович Петренко вже не  вперше  очолив  територі­альну громаду Баранового, бо люди знають його, як  справжнього господаря села. Це у великій мірі завдяки його турботам у нас працює водогін. А нещодавно на наших вулицях відновлено нічне  освітлення, воно тепер є  практично  у кожному куточку села.
За роки  роботи сільським головою Микола Андрійович  багато  зробив для розвитку Баранового, для його жителів. Зробив завдяки енергії й ентузіазму, постійному прагненню змінити все на краще. Звичайно, домогтися таких змін непросто, але люди  допомагають йому в цьому. Загалом мешканці нашого села активні, дружні й небайдужі, вони завжди підтримують сільського голову у всіх його добрих починаннях.
Жодне сільське свято не проходить, зокрема, без участі М.П. Мізяка, М.М. Пересади. Микола Петрович варить  для громади найсмачнішу кашу, Микола Миколайович підвозить на святкові концерти  самодіяльних артистів з інших населених пунктів. І прикладів небайдужості мешканців села до  громадських справ, до життя односельців можна навести багато.
Цю небайдужість відчуває і особисто кожен з нас. Ось і я щиро вдячна за допомогу багатьом односельцям. Так склалося, що я багато років тому втратила  чоловіка. Помер і брат. А без чоловічої руки в селі важко, стільки такої роботи в господарстві, яку жінці виконати не під силу. В мене, наприклад, чимало проблем було з проведенням, а потім і ремонтом водогону. Не знаю, як і вийшла б я із скрутної ситуації, якби не допомога односельців М.П. Мізяка та Є.П. Ковеги. А стільки хорошого зробила для нашої родини медичний  працівник О.М. Кириченко.
Ну і, звичайно ж, я, як і інші мої односельці, завжди відчуваю підтримку сільського голови. Особливо потрібна така підтримка у важкі хвилини життя. Ми сповна відчули її, коли померла наша мама. Микола Андрі­йович відразу ж приїхав до нас, вирішив усі питання з організацією похорон, знайшов  найтепліші слова  співчуття.
Дуже важливо, коли територіальну громаду очолює людина, яка народилася й виросла в цьому селі, знає і любить його людей. Тож вітаючи Миколу Андрійовича з обранням сільським головою, від усієї душі бажаю йому успіхів у його непростій роботі і, звичайно ж, підтримки односельців. Адже територіальна громада – мов одна велика родина. А родина тільки тоді щаслива, коли живе дружно і всі в ній підтримують один одного.

Л. Сіренко,
с. Мізяки.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 194 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: