Головна » 2016 » Лютий » 6 » ГЕНДЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ (№ 12 від 6 лютого 2016 року)
17:56
ГЕНДЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ (№ 12 від 6 лютого 2016 року)

ГЕНДЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ

Однією з ефективних форм роботи районного центру зайнятості  із безробітними стало проведення гендерного  тижня. Відбувся він на базі на базі центру в кінці січня. У рамках тижня пройшли семінари і тренінги, на яких розглядалися питання законодавчого гарантування рівності прав чоловіків і жінок у різних сферах життєдіяльності, зокрема, і в сфері зайнятості. 
До участі в цих заходах були запрошені представники управління праці та соці­ального захисту населення райдержадміністрації та Валківського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони надали докладні роз’яснення і консультації, відповіли на запитання  безробітних.
У ході проведення заходів працівники центру зайнятості здійснили також анкетування, яке допоможе їм у доборі необхідної інформації для наступних семінарів. Результатом проведення гендерного тижня, участь у якому взяло 38 безробітних,  стало працевлаштування восьми з них. Ще чотири безробітних виявили бажання попрацювати на громадських оплачуваних роботах, шістьох направлено на професійне навчання в роботодавця.
На знімку: учасники одного із семінарів під час проведення гендерного тижня.

Переглядів: 249 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: