Головна » 2017 » Лютий » 11 » ГАЗЕТА КОЖНОГО ІЗ НАС (№ 12 від 11 лютого 2017 року)
17:00
ГАЗЕТА КОЖНОГО ІЗ НАС (№ 12 від 11 лютого 2017 року)

ГАЗЕТА КОЖНОГО ІЗ НАС

Сьогодні вже ні для кого не секрет,  що олігархи та їх клани мають власні газети, телеканали, ефірні частоти на радіо. Здавалось би - навіщо? А для того, щоб через ці засоби масової інформації  мати можливість  впливати на свідомість  людей, проштовхувати  свою  політику та ідеологію.
Районні газети зараз ще тільки стають на шлях незалежності, аби  служити не  партіям чи олігархам, а громадам. І на моє тверде переконання, саме ми, громада, маємо повне право впливати на зміст газети - листами, запитаннями, зверненнями. Через газету громадськість також має право  і можливість привертати  увагу до різних проблем, котрі має  вирішити місцева влада, депутати.
Але щоб так було, треба,  щонайменше, читати і передплачувати районку. І як людина, якій небайдужа доля нашої районної газети, хочу сказати щире спасибі всім, хто, як і я,   передплачує, читає райо­нку і використовує її сторінки, щоб висловити свою позицію з тих чи інших питань.
І скажу відверто, моєму здивуванню не було меж, коли з’ясував, що з 26 депутатів Валківської  міської ради 11 не передплачують «Сільських новин». Можна всіляко оцінювати ті чи інші  публікації, але як не читати зовсім новини району, міста, про наших людей, а значить, не жити проблемами громади, мені не зрозуміло.
На моє глибоке переконання,  районка може і повинна стати ефективним містком між органами влади, місцевого  самоврядування та територіальними  громадами  району, кожним її членом, дієвим засобом  згуртування людей для захисту своїх  прав і свобод, щоб нарешті покінчити з кухонною полі­тикою звинувачень в усіх негараздах тільки  влади, нехтуючи  власною  участю в суспільних процесах.
Тому хочу звернутися до голів органів місцевого  самоврядування, депутатів районної, міської, селищних і сільських  рад. Давайте активніше використовувати  нашу районку як рупор місцевих громад, розповідаючи з її сторінок про новини з місць, здобутки, проблеми. Але, щоб мати  зворотний зв’язок, треба попіклуватися, щоб  люди читали  газету. Можливо, комусь допомогти її передплатити,  хоча б одну на кілька квартир чи садиб. Бо ж саме районка може допомогти нам у боротьбі з бездуховністю, байдужістю, апатією, щоб ми стали справді єдиною спроможною і потужною територіальною громадою.

 

М. ЯРЕМЕНКО,
небайдужий читач «СН», депутат Валківської міської ради.

Переглядів: 237 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: