Головна » 2015 » Червень » 20 » ФОТО В НОМЕР (№ 50 від 20 червня 2015 року)
17:11
ФОТО В НОМЕР (№ 50 від 20 червня 2015 року)

ФОТО В НОМЕР

Зважитися на пропозицію очолити Центр первинної медико-санітарної допомоги для Ю.М. Ступак було рішенням непростим і дуже відповідальним. Адже одна справа - працювати  за фахом лікарем загальної практики сімейної медицини у рідному Сидоренковому, де Юлію, її батьків – спеціалістів місцевого сільгосппідприємства знає кожен. І зовсім інший рівень відповідальності – очолити  чималий колектив медпрацівників району і стати вже не тільки лікарем, а й керівником структури, до складу якої входить амбулаторія міста Валок та усі селищні і сільські заклади охорони здоров’я району.

Та не боятися труднощів, наполегливо працювати, з цікавістю  пізнавати все нове Юлія звикла, ще навчаючись у Сидоренківській школі, яку закінчила з золотою медаллю. Тоді перед нею, випускницею-відмінницею, були  відчинені двері усіх вишів. Але у виборі не сумнівалася – подала документи до  Харківського медуніверситету. По його закінченні були два роки  інтернатури в обласній  клінічній лікарні. Але кликало до себе дороге серцю Сидоренкове, куди Юлія Михайлівна повернулася, вже маючи не тільки грунтовні фахові знання, а й хороші практичні вміння.

Роботу Центру первинної медико-сані­тарної допомоги району Юлія Михайлівна очолює з січня нинішнього року. Головним у роботі, крім неодмінного професіоналізму, вважає підтримку колег, розуміння, повагу і добрі  стосунки в колективі. А якщо всі почуватимуться важливою ланкою єдиної спільної справи – збереження життя і здоров’я людей – тоді й будь-які завдання та цілі будуть до снаги. На це Ю.М. Ступак націлює колектив, так і сама працює щодня.

Фото І. Терещенко.

Переглядів: 188 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: