Головна » 2015 » Травень » 30 » Є В СЕЛІ ТАКА РОДИНА (№ 44 від 30 травня 2015 року)
17:10
Є В СЕЛІ ТАКА РОДИНА (№ 44 від 30 травня 2015 року)

Є В СЕЛІ ТАКА РОДИНА

Серед численних  свят травня Міжнародний  День сім’ї - одне з наймолодших. Та жителі  Баранового вже   встигли по-справжньому полюбити його. Адже  так  приємно, зібравшись цього дня у родинному  колі за обіднім столом, всім разом відчути себе іменинниками. А може - просто  подумати над тим, чим є для кожного з нас сім’я і подякувати Богу за те, що маємо її.
У нашому селі багато міцних, дружних родин, для яких сімейні цінності - найголовніше в житті. Серед них - і сім’я Мізяків, яка  користується щирою повагою і авторитетом в односельців. Більш ніж чверть віку минулого відтоді, як Микола Петрович та Лариса Петрівна стали на весільний рушник. Роки ці були  багаті і на радощі, і на труднощі. Та в будь-якій ситуації члени цієї родини допомагали один одному. Любов, повага, взаєморозуміння завжди панували тут. Односельці знають їх як людей доброзичливих, чуйних, щирих. Такими ж людяними, не байдужими до всього, що діється поруч, виховало подружжя і двох дітей. Донька Аня працює в одній з харківських лікарень, заочно здобуває вищу освіту, син Женя теж незабаром  стане дипломованим спеціалістом.
Активна життєва позиція, прагнення зробити наше життя цікавішим, насиченішим не дозволяють цій родині залишатися осторонь заходів, які проходять в селі - жоден конкурс чи вечір відпочинку не обходиться без участі Мізяків. Успішно виступали вони, зокрема, на святах «Ну-мо, пари», «Родина - як зірка єдина». Запам’яталися односельцям і вечори «Тепло батьківської душі», «Баранівська супер-господиня», «Доньки-матері», окрасою яких стали виступи членів цієї дружної родини. Не раз Мізяки були учасниками і районного фестивалю сімейної творчості «Родослав», а Лариса Петрівна - районних пісенних конкурсів.
Односельці поважають Миколу Петровича за добре серце і золоті руки. Немає такої справи в селянському господарстві, якої  б він не зумів зробити, тож коли звертаються до нього місцеві мешканці з проханням допомогти в чомусь – ніколи не відмовляє. А ще він має чудовий хист кашовара. На всіх сільських гуляннях для односельців та гостей села варить  100-літровий чан каші. Не кожна навіть  досвідчена господиня візьметься за таку справу. А Микола Петрович робить це залюбки, з душею, тому каша в нього завжди виходить смачна, і всі із задоволенням смакують нею.
Цими днями М.П. Мізяк зустрів  свій піввіковий ювілей. Тож від усієї громади щиро  вітаю Миколу Петровича зі святом, зичу йому міцного здоров’я, миру, злагоди, добробуту і успіхів у кожній добрій справі.

 

М. Петренко,
сільський голова Баранового.


 

Переглядів: 219 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: