Головна » 2015 » Грудень » 12 » Є В РАЙРАДІ ГОЛОВА І ЙОГО ЗАСТУПНИК (№ 102 від 12 грудня 2015 року)
17:04
Є В РАЙРАДІ ГОЛОВА І ЙОГО ЗАСТУПНИК (№ 102 від 12 грудня 2015 року)

Є В РАЙРАДІ ГОЛОВА І ЙОГО ЗАСТУПНИК

Завершилася інтрига, що певний час тримала в напрузі увесь район. Як уже повідомлялося, на  першому пленарному засіданні депутати районної ради VІІ скликання не змогли обрати голову. Бо жоден  з претендентів на цю посаду - ні В.П. Оноша, ані Ю.Д. Яцина - не набрали необхідної (мінімально 18) більшості голосів депутатів. Тому в засіданні була оголошена перерва до 8 грудня.
А вже з перших хвилин продовження засідання у вівторок, 8 грудня, інтрига ще посилилася: депутати,  обрані від ВО «Батьківщина», висунули на посаду голови районної ради свою кандидатуру - Ярослава Ігоровича Олійника. Як результат, новий бюлетень для голосування містив уже три прізвища та графу «Не підтримую жодного кандидата». 
Під час таємного  голосування Віталій Петрович набрав 16 голосів депутатів, Юрій Дмитрович - 11 і  Ярослав Ігорович - 6. Один бюлетень членами лічильної комісії був   визнаний недійсним, бо в ньому позначки стояли проти прізвищ двох претендентів.
Участь  у наступному  турі голосування взяли  ті двоє кандидатів, які набрали більшу кількість  голосів. Тобто знову  за посаду голови районної ради змагалися В.П. Оноша та Ю.Д. Яцина.
Можна лише уявити, які напружені переговори - у фракціях і міжфракційні - тривали під час  перерви, доки члени лічильної комісії готували нові виборчі бюлетені. І саме цей тур нарешті став   останнім. Кількість голосів депутатів за В.П. Оношу збільшилася до 20, і 9  голосів було віддано  за кандидатуру Ю.Д. Яцини. 4 депутати не підтримали жодного  кандидата і знову один бюлетень був визнаний недійсним. Отож голова лічильної комісії А.М. Корсун, підбиваючи підсумки голосування повідомив, що головою Валківської районної ради VІІ скликання обрано В.П. Оношу.
Наступне питання, внесене до  порядку денного сесії, стосувалося виборів заступника, кандидатуру якого  за   усталеним порядком повинен запропонувати сам голова. І для багатьох  у залі не стало несподіванкою, коли В.П. Оноша назвав прізвище свого попередника на цій посаді Ю.Д. Яцини. Більше того, названа кандидатура  задовольнила переважну більшість:  у результаті знову ж таки  таємного голосування за Юрія Дмитровича  проголосували 30 депутатів.
Надалі учасники пленарного засідання заслухали  питання і  прийняли рішення щодо встановлення рангів і оплати праці голови та його заступника, а також визначилися щодо створення профі­льних депутатських комісій і участі в їх роботі.
Повні назви зазначених  комісій, як і всі сфери їх діяльності, ще уточнюються. Але відповідно до основних профілів, утворено чотири  депутатські комісії. У складі бюджетної  виявили бажання працювати 9 депутатів, а очолила її за результатами голосування  Ольга Олексіївна Дубовик. Переважно  керівники сільгоспформувань та працівники агропромислового комплексу району увійшли до складу так званої  земельної комісії, керівником якої депутати одностайно обрали Григорія Єлисейовича Губського. Питаннями розвитку промисловості, транспорту, комунального господарства та  ще рядом інших  важливих напрямків опікуватимуться члени депутатської комісії, яку очолив Сергій Іванович Барабаш. І четвертою гуманітарною комісією,  до складу якої увійшли вчителі, медики, бібліотекарі, правоохоронці, за рішенням депутатів керуватиме  Наталія Володимирівна Сургай.
Наступне засідання сесії районної  ради має бути  не менш  відповідальним, адже депутати  працюватимуть над бюджетом району на 2016 рік, а зберуться вони  задля цього  орієнтовно після 17 грудня, коли відбудеться сесія обласної ради.

І. ТЕРЕЩЕНКО.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 263 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 шахтар  
З двох нікудишніх управлінців вибирали, нажаль((

Ім`я *:
Email *:
Код *: