Головна » 2015 » Травень » 6 » Є в "Клівії" надійні друзі (№37-38 від 07.05.2015 р.)
10:45
Є в "Клівії" надійні друзі (№37-38 від 07.05.2015 р.)

Є в "Клівії" надійні друзі

Наприкінці лютого під час пленарного засідання ХLІ позачергової сесії районної ради до депутатів звернулася директор районного  Будинку дитячої та юнацької творчості С.В. Прищепа. Вона попросила допомоги й підтримки для дитячого вокально-інструментального  ансамблю «Клівія». Він діє при БДЮТі вже сім років, користується популярністю серед школярів. Та за роки роботи деяке музичне обладнання зносилося і нині потребує оновлення, а коштів на це немає.
На прохання керівника закладу та  учасників творчого колективу відразу ж  відгукнулися голова районної  ради Ю.Д. Яцина, депутати О.С. Шаповал, А.Г. Павинський, Ю.М. Деркач, М.В. Хирний та підприємець С.В. Тижненко. Вони внесли особисті кошти і поклали початок добрій справі.
На зібрані кошти було придбано якісний комплект аксесуарів для акустичної  барабанної установки. Завітавши на репетицію вокально-інструментального ансамблю, Ю.Д. Яцина вручив юним музикантам подарунок від депутатів, побажав успіхів у творчості та пообіцяв подальшу підтримку депутатського корпусу. А ще Юрій Дмитрович дав учасникам ВІА майстер-клас професійної  гри на акустичній барабанній установці та інших музичних інструментах. Таке спілкування було по-справжньому цікавим для дітей і засвідчило інтерес керівника до розвитку дитячої творчості та його реальне бажання сприяти цій творчості.

М. ШИКОВ,
керівник ВІА «Клівія».

Переглядів: 240 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: