Головна » 2015 » Червень » 16 » ​Є В ГРОМАД НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ (№ 49 від 16 червня 2015 року)
17:11
​Є В ГРОМАД НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ (№ 49 від 16 червня 2015 року)

Є В ГРОМАД НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

Служба дільничних інспекторів міліції в структурі органів внутрішніх справ України має чи не найдовшу історію - створена вона згідно  з наказом Народного комісара внутрішніх справ УРСР 18 червня 1923 року. А 2004 року ця дата була офіційно затверджена як День дільничного інспектора міліції. І те, що співробітники цієї служби мають своє професійне свято, є ще одним підтвердженням важливості їх роботи.
Напевно, кожен із нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли йому  була необхідна  допомога людини в погонах. І найперше ми звертаємося до дільничного, адже  саме він - найближче до людей, найкраще знає  і жителів, і криміногенну обстановку в місті чи селі, яке обслуговує. Саме за діями дільничних  інспекторів ми  найчастіше даємо оцінку роботи міліції. Тому так важливо, щоб  співробітники служби ДІМ вміли компетентно, оперативно вирішувати всі питання, перейматися чужими проблемами, незмінно проявляти тактовність і повагу до людей, з якими їм доводиться спілкуватися.
Можу з повним правом сказати, що ці якості притаманні й нашим дільничним. На сьогодні штатна чисельність їх складає 15 осіб, з яких 12 несуть службу в сільській місцевості. Протягом останніх п’яти років сектор ДІМ очолює майор міліції Анатолій Войтенко. Зовсім недавно, всього рік тому, прийшли в цю службу лейтенант міліції Олександр Сагура, прапорщик міліції Дмитро Пересада, старшина міліції Андрій Денчик, та вже зарекомендували себе  кваліфікованими фахівцями, користуються довірою в населення.
На території району з початку року дільничними інспекторами міліції розкрито 42 кримінальних  правопорушення, складено більше 900 адмінпротоколів, що є кращим показником роботи сектору ДІМ за останні роки. Ось і нещодавно дільничним інспектором міліції Костянтином Деркачем було затримано по гарячих слідах злочинця, який скоїв грабіж у с. Шарівці.
Загалом же професійно і відповідально працюють всі співробітники сектора ДІМ. Вони стоять на захисті прав та інтересів, життя і гідності громадян, добре володіють ситуацією на дільниці обслуговування, вміють згуртувати громаду в організації охорони громадського порядку. Тож щиро вітаю всіх дільничних райвідділу зі святом, бажаю всім подальшого професійного зростання і, звичайно ж, - довіри громадян та постійної співпраці з ними.

С. СТЕПАНОВ,
начальник Валківського РВ ГУМВС України в області.

Переглядів: 161 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: