Головна » 2017 » Листопад » 11 » Є ПІДТРИМКА У СЕЛЯН (№ 90 від 11 листопада 2017 року)
17:36
Є ПІДТРИМКА У СЕЛЯН (№ 90 від 11 листопада 2017 року)

Є ПІДТРИМКА У СЕЛЯН

Серед сільгосппідприємств аграрної галузі району ТОВ «Агротоп» - одне з найбільших, воно  обробляє землі на території  чотирьох  сільських рад. Справно сплачуючи  податки, сприяє успішному виконанню місцевих бюджетів, а отже - розвитку населених пунктів, вирішенню їх  соціальних  проблем. Та не лише надходженнями до бюджетних  кошиків допомагає ТОВ селу. Його підтримку відчувають розташовані на території рад школи, ДНЗ, медичні заклади.

Нинішній рік був непростим для ТОВ «Агротоп», як і загалом для  хліборобів району, не всіх намічених показників вдалося досягти. Та незважаючи на це, тут знаходять  можливість  робити добрі справи для села.
Турботу господарства про людей ми відчуваємо постійно, - розповідає сільський голова Мельникового В.І. Сердюк. - І особливо  приємно, що  сільгосп­підприємство дбає про  майбутнє села - наших  дітей. Цього літа, як і щороку, воно виділило кошти  на харчування дітей влітку в пришкільному таборі відпочинку, допомогло забезпечити ДНЗ всім необхідним для проведення навчально-виховного  процесу.
А в перший листопадовий день на традиційне свято осені завітав до Мельникі­вського  дитсадка генеральний директор ТОВ В.В. Новосельцев. І, як і годиться, прийшов на свято  з чудовим подарунком - великим плазмовим телевізором (на знімку). Він прикрасить  одну з кімнат  ДНЗ. Завдяки такому дарунку ігри й заняття тут будуть  проходити цікавіше.
Відгукується сільгосппідприємство і на проблеми сільських шкіл та медичних закладів. Ось і нещодавно  виникла потреба в підвезенні пілетів для опалення Сніжківської ЗОШ та медичного закладу села. І ТОВ «Агротоп» оперативно виділило транспорт, перебоїв з опаленням школи та  медзакладу не було.
Не обділена увагою керівництва ТОВ  Сніжківська ЗОШ і в інших питаннях. Завдяки цій увазі у школи немає проблем з підвезенням учнів на різноманітні спортивні змагання та заходи, що проходять у Валках. До початку навчального року господарство також допомогло  в ремонті шкільного  автобуса, закупило для ЗОШ необхідну кількість  вогнегасників.
Можна навести й чимало інших прикладів участі сільгоспоб’єднання в житті територіальних громад, з якими аграріїв поєднують партнерські стосунки. Кобзарівська сільська рада, наприклад, щиро вдячна ТОВ «Агротоп» за подаровану ялинку - вона хоча й штучна, але дуже гарна, і радуватиме сільську дітвору не один Новий рік. Не забуває ТОВ і про  ветеранів війни, вручає  їм щороку до Дня Перемоги продуктові набори.
Взимку на території населених пунктів усіх чотирьох сільських рад сільгоспоб’єднання розчищає дороги від снігу, навесні - завозить пісок на кладовища. А скільки інших поточних питань життєзабезпечення сіл допомагає ТОВ вирішувати  сільським  радам постійно...
Прийшовши в село, щоб займатися аграрним бізнесом, господарство не відсторонилося від проблем його жителів. Воно по-господарськи дбає як про землю, так і про  її власників. Отож  партнерські  стосунки з роками міцніють і розвиваються. А виграють  від цього і орендарі, і власники паїв.

 

Кор. «СН».

Переглядів: 388 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: