Головна » 2017 » Січень » 18 » Є МІСЯЦЬ, ЩОБ УСТИГНУТИ (№ 5 від 17 січня 2017 року)
16:56
Є МІСЯЦЬ, ЩОБ УСТИГНУТИ (№ 5 від 17 січня 2017 року)

Є МІСЯЦЬ, ЩОБ УСТИГНУТИ

Від сьогодні лише місяць - до 17 лютого - залишилося часу у тих, хто має бажання взяти участь в обласному конкурсі «Разом у майбутнє-2017». Минулий рік для нашого району щодо участі в цьому конкурсі був надуспішним - 17 із 34 поданих міні-проектів стали переможцями конкурсу й були успішно реалізовані.
Набутий досвід, залучені інвестиції і здійснені плани дають підстави сподіватися на ще більшу активність щодо участі у конкурсі і цього року. Але часу на підготовку й опрацювання міні-проектів залишилося обмаль. Як зазначається у повідомленні на сайті Валківської районної ради (valki.kharkov.ua), проектні заявки і пакет необхідної документації відповідно до умов та Положення про проведення обласного конкурсу «Разом у майбутнє-2017» для узгодження і своєчасного направлення їх конкурсному комітету приймаються районною радою до 14 години 17 лютого 2017р.
Рекомендаційні листи щодо участі в конкурсі та форми і зразки оформлення необхідних для цього документів усім місцевим радам району були надіслані районною радою 28 грудня 2016р.             
Варто звернути увагу, що пакет документів дещо відрізняється від того, який надавався для участі в конкурсі у 2016 році. Тоді як основні три номінації конкурсу - «Енергоефективність та енергозбереження», «Чисте довкілля» і «Добробут громад» - залишилися незмінними, як і максимальна сума міні-проекту - 200 тисяч гривень.
Більш докладну інформацію   щодо участі в конкурсі «Разом у майбутнє-2017», необхідні посилання та    контактні телефони розміщено на сайті районної ради. Готуйте міні-проекти і - перемоги вам у конкурсі! 


Кор. «СН».

 

Переглядів: 217 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: