Головна » 2015 » Червень » 23 » ДУХ КОМАНДНОЇ РОБОТИ (№ 51 від 23 червня 2015 року)
17:08
ДУХ КОМАНДНОЇ РОБОТИ (№ 51 від 23 червня 2015 року)

ДУХ КОМАНДНОЇ РОБОТИ

Державний службовець – професія особлива, її представники з одного боку наділені широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Тому й рівень професіоналізму державного службовця має бути досить високим. А, відповідно, зростає й увага до добору працівників органів державної влади.

У досить непростий період у житті Валківського району і нашої держави загалом зважився на відповідальний крок В.І. Войтенко,  очоливши роботу Валківської райдержадміністрації. Часу на роздуми, вагання новопризначеному керівнику не було, бо кожен день додавав нових завдань і потребував відповідальних рішень. Саме тут на допомогу Віктору Івановичу і прийшли не лише життєвий досвід, непосидюча вдача, а й так важливий  у його улюбленому виді спорту футболі дух командної гри, а в даному випадку – командної роботи. Про це – у розповіді В.І. Войтенка.

- Відчуття команди, партнерства, взаємопідтримки дійсно важливі не лише у спорті. У роботі на державній службі вони не менш значимі, щоб вирішувати усі ті проблеми і питання, які виникають, котрі порушують у своїх звертаннях жителі району. А для цього необхідно тримати тісний контакт як з усіма службами як району, так і області. Бо ж скільки б ми сьогодні не говорили про децентралі­зацію, велика кількість питань поки що вирішуються саме у владних кабінетах обласного рівня, а то й у Києві. Добре, що в обласній держадміністрації, яку очолює Ігор Львович Райнін, теж панує дух командної роботи.

Важливе і відповідальне місце у цій команді належить Євгенію Дем’я­новичу Шахненку. Валкі­вчани, котрі були в залі РДА, коли Євгеній Дем’я­нович представляв мене загалу як новопризначеного голову райдержадміністрації, напевне пам’ятають, як він тоді ніби напівжартома сказав, що відтепер буде куратором Валківського району. Але вже зовсім скоро я переконався, що заступник голови ХОДА говорив тоді серйозно.

Він дійсно жваво цікавиться станом справ у нашому районі і всіляко допомагає у вирішенні різного роду питань. Тим більше, що Є.Д. Шахненко відповідає в облдерж­адміністрації за такі стратегічно важливі напрямки роботи, як  капітальне будівництво, житлово-комунальне господарство, використання та охорона земель, розробка й використання газових і нафтових родовищ та ряд інших.

Саме за сприяння Євгенія Дем’яновича взяті до розгляду, і є всі підстави сподіватися, що зовсім скоро будуть реалізовані, ряд проектів поточного та капітального ремонту важливих об’єктів соціальної сфери району. Також рішенням останньої сесії облради виділено 800 тис. грн. для заміни усіх вікон у Валківській райлікарні на сучасні енергозберігаючі склопакети, чому теж активно посприяв Євгеній Дем’янович. Разом із ним напрацьовані проекти і щодо  залучення в район серйозних інвестицій. Отож, можу сказати, що з куратором Валківщині справді пощастило.

Звичайно ж, важко уявити роботу керівника і без командної роботи всього колективу. Тривалий час обіймаючи посаду заступника голови РДА, успішно виконував як власні посадові обов’язки, так і по суті керівника району Віталій Петрович Оноша. Я щиро вдячний своєму першому заступнику за дієву допомогу і підтримку у перші дні моєї роботи на посаді голови РДА, коли величезний обсяг інформації необхідно було засвоїти і осмислити, а його практичні поради допомогли мені в цьому.

 Майже двадцятирічний досвід роботи Віталія Петровича на державній службі (до роботи в райдерж­адміністрації він 15 років ніс службу в органах внутрішніх справ Управління МВС України в Харківській області) допомагає В.П. Оноші чітко і грамотно виконувати покладені на нього обов’язки, приймати оптимально правильні рішення у найскладніших ситуаціях. А ще, чого у Віталія Петровича не забереш, так це тактовності, чуйності, щирої вдачі. І це, безумовно, допомагає йому у роботі та спілкуванні з людьми. Саме тому так активно проходять у нього і прийомні дні, і «прямі лінії», та й кожен робочий день.

У числі галузей, які з-поміж інших, на моє переконання, потребують особливої уваги – освіта. Бо це – наші діти, наше майбутнє, а також учителі, вихователі, чия праця заслуговує не лише красивих слів шани і поваги, а й достойних умов праці. Для успішного розв’язання усіх тих завдань і проблем, які стоять сьогодні перед освітою, потрібні ряд чинників, і в тому числі, грамотне керівництво, щоб тримати всі питання на контролі, правильно визначати пріоритетні з них, знаходити їх вирішення. І саме такими якостями можу охарактеризувати заступника начальника відділу освіти Н.М. Осадчу.

На цій посаді Наталія Миколаївна працює з 2006 року, а зараз їй доводиться ще й керувати відділом освіти за відсутності начальника. Маю визнати, їй це дуже добре вдається. Компетентність Наталії Миколаївни, скрупу­льозність, вимогливість  в першу чергу до себе, організаторський хист – усе це риси справді достойного керівника, з яким легко працювати і знаходити розв’язання найскладніших проблем.

З нагоди Дня державної служби В.П. Оноша нагороджений Грамотою, а Н.М. Осадча – Подякою Харківської обласної державної адміністрації, що є визнанням високого рівня їх професіоналізму. Я щиро вітаю з цими відзнаками Віталія Петровича та Наталію Миколаївну.

Поздоровлення з професійним святом хочу адресувати також всьому колективу райдержадміністрації, усім державним службовцям району, ветеранам держслужби. До традиційних побажань здоров’я щастя, добра, професійних здобутків обов’язково хочу додати ще  миру і злагоди в суспільстві, бо тільки за цих умов можна впевнено дивитися в майбутнє, вірно і чесно служити державі і людям. 

Переглядів: 204 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: