Головна » 2017 » Травень » 23 » ДОГЛЯДАЄМО, РЕМОНТУЄМО, ПЛАНОВО ПРАЦЮЄМО (№ 41 від 23 травня 2017 року)
17:00
ДОГЛЯДАЄМО, РЕМОНТУЄМО, ПЛАНОВО ПРАЦЮЄМО (№ 41 від 23 травня 2017 року)

ДОГЛЯДАЄМО, РЕМОНТУЄМО,
ПЛАНОВО ПРАЦЮЄМО

У шляховиків робота є будь-якої  пори року. Особливо, якщо  треба тримати в належному експлуатаційному  стані та опікуватися безпекою руху на такій транспортно насиченій артерії, як автодорога Київ-Харків-Довжанський. Взимку колектив «П’ятихатського  ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ДРП-2 успішно справлявся з розчищенням дороги від снігу, регулярно посипали проїжджу частину протиожеледними сумішами. А зараз основна увага у роботі шляховиків сконцентрована на ремонті дорожнього покриття. Застосовують спеціалісти П’ятихатського ДЕП для цього, наряду із поширеною  практикою ямкового  ремонту гарячим асфальтобетоном, ще й  струменевий метод, що є на сьогодні одним  з найбільш економічних та продуктивних порівняно  з іншими технологіями.

- Струменевий метод ямкового ремонту застосовується як для  асфальтобетонного, так і цементнобетонного покриття, - розповідає  керівник підприємства І.В. Тищенко. - Ця технологія дозволяє ефективно ліквідовувати вибоїни, незначні просідання, проломи та тріщини на дорожньому покритті. Усього в Харківській області працюють три установки, що здійснюють ямковий ремонт струменевим методом. І дві з них - на нашому підприємстві. Це -  вітчизняна установка УЯР на базі автомобіля КрАЗ, на якій працюють  водій В.В. Граєвський та оператор  С.Є. Уроніч, а також установка «TURBO» чеського  виробництва на базі  автомобіля  МАЗ (водій О.М. Кондрацький, оператор А.А. Коньков). Трудяться ці спеціалісти не лише на ввіреній нам ділянці дороги, а й по всій області, ремонтуючи  автошляхи, здійснюючи про­фі­лактику подальших псувань дорожнього полотна. Отож їх уміння, досвід, завжди  затребувані і високо  цінуються скрізь, де вони працюють, використовуючи  технологію струменевого  методу ремонту дорожного покриття.
Але, звичайно ж, тільки ремонтом перелік робіт, що  їх виконує  колектив П’ятихатського ДЕП, не обмежується. Як добрі господарі, працівники підприємства слідкують не лише за станом дороги, а й узбіч.
- І це не тільки скошування бур’янів, зауважує Інна Василівна, а й регулярне прибирання сміття. Бо, на жаль, наші учасники дорожнього руху далеко не завжди викидають порожні пляшки, пакети у відведених для  цього місцях. А ще більше клопоту завдають мешканці прилеглих до дороги населених пунктів, які чомусь вважають, що  збирати залишені ними на  автозупинках, в інших  місцях купи  всілякого непотребу - то  наш обов’язок. Ми  просто змушені прибирати  це сміття, бо ж соромно, коли  проїжджі бачитимуть таку безгосподарність, але ж  на цей процес відволікаються люди, витрачаються кошти, якими можна було б скористатися більш ефективно. Отож дуже хотілося б, щоб наші люди були більш сумлінними, не смітили і цінували наш труд, бо ж ми - не прибиральники, а дорожньо-експлуатаційне підприємство. І нам значно приємніше виконувати  прямі обов’язки - утримання в належному стані дорожнього покриття, встановлення та відновлення дорожніх  знаків, фарбування бар’єрної  огорожі тощо, на чому зараз  і концентруємо  свої  зусилля.


Кор. «СН».
 

Переглядів: 169 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: