Головна » 2015 » Травень » 23 » ДО СВЯТА - КОНЦЕРТ І ВІДЗНАКИ (№ 42 від 23 травня 2015 року)
17:03
ДО СВЯТА - КОНЦЕРТ І ВІДЗНАКИ (№ 42 від 23 травня 2015 року)

ДО СВЯТА - КОНЦЕРТ І ВІДЗНАКИ

Нинішній, 70-й День Перемоги, був для нас, черемушнян, як, мабуть, і для всіх жителів району, і радісним, і зі смутком. Кожен відчував себе причетним до великого, урочистого дня, до тих далеких драматичних подій, які розгорталися в селі воєнної пори. Більше двохсот наших односельців полягли на фронтах, ще 235 бійців різних національностей загинули, визволяючи Черемушну, і покояться в братській могилі. А сьогодні вже новому поколінню захисників доводиться зі зброєю в руках відстоювати мир і спокій у нашій державі. 
Про все це, про значення Великої Перемоги для нашого народу, про нашу непохитну віру і 70 років тому, і нині в перемогу правди, добра і миру говорили на урочистому мітингу, який зібрав усе село від малого до старого, сільський голова В.П. Кравченко, бібліотекар С.В. Кобець, шановані люди села. Хвилиною мовчання, покладанням квітів на братську могилу вшанували присутні пам’ять полеглих бійців.
На мітингу в урочистій обстановці було вручено пам’ятні знаки і посвідчення мешканцям, яким щойно присвоєно звання «Почесний громадянин села Черемушна». В їх числі - воїн АТО А.В. Горб, ветеран медичної галузі Л.Г. Вольвач, ветеран праці, механізатор О.Ф. Петренко, голова колгоспу «Червона нива» Н.А. Завгородько, сільський голова двох скликань В.П. Кириченко (посмертно).
А кульмінацією свята став великий концерт, який підготували для нас гості з Харкова - ансамбль військово-патріотичної пісні «Однополчани» 9-го Гарнізонного будинку офіцерів. У його виконанні прозвучали пісні воєнної пори і козацькі, сучасні ліричні і патріотичні твори, інструментальна музика, поезії, які створили для глядачів особливу святкову атмосферу і настрій. Посприяло організації концерту, надавши транспорт для підвезення артистів, СТОВ «Лан» (керівник С.Ф. Байрачний, заступник В.В. Кравченко).
 А днем раніше свій святковий концерт для односельців провели місцеві аматори під керівництвом завідуючої клубом Н.П. Кравченко, який теж зібрав численну глядацьку аудиторію.
І, звичайно, в ці святкові дні особлива увага нашому єдиному зараз ветерану-фронтовику В.П. Гончаренку. Його привітали і вшанували на урочистому мітингу, а місцеві підприємці Г.Г. Ткач і В.М. Лисенко приготували подарунок - продовольчий набір.


О. ГРУТМАН, 
голова ветеранської організації Черемушної.

 

Переглядів: 190 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: