Головна » 2017 » Березень » 28 » ДО ОБ'ЄДНАННЯ - ПЕРШИЙ КРОК (№25 від 28 березня 2017 року)
17:30
ДО ОБ'ЄДНАННЯ - ПЕРШИЙ КРОК (№25 від 28 березня 2017 року)

ДО ОБ'ЄДНАННЯ - ПЕРШИЙ КРОК

Минулої п’ятниці у залі  засі­дань  Будинку рад відбулось  громадське обговорення щодо  ініціювання добровільного  об’є­днання територіальних  громад у Валківську міську об’є­днану  територіальну громаду з  адміністративним центром в м. Валки.
Розпочинаючи  обговорення, Валківський  міський голова Валерій Скрипніченко детально поінформував присутніх  про  законодавчу базу, що  є підставою  і регулює процес створення об’єднаних  територіальних громад (ОТГ). Були наведені також  фінансові розрахунки, які реально підтверджують самодостатність і спроможність  Валківської  міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої, відповідно  до перспективного плану, можуть  долучитися, крім міської,  ще 11 сільських рад району.
Про концептуальні засади  створення об’єднаних територіальних  громад присутніх детально поінформував виконавчий директор  Харківського регіонального відділення Асоціації міст України В.Д. Мирошник.
І чи не найбільш  зацікавлено слухали  учасники громадського  обговорення голову Чкалівської селищної ОТГ Чугуївського  району В.Д. Соловйова, котрий поділився власним досвідом по створенню об’єднаної  громади та першими результатами і досягненнями її роботи, а також  охоче відповів на численні запитання валківчан.
Майже одностайним голосуванням (2 утрималися) учасники громадського обговорення підтримали ініціативу міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а також  ухвалили резолюцію громадського обговорення, на підставі якої  тепер уже  депутати міської  ради  мають  прийняти рішення про надання згоди на добровільне об’єднання громад.
Отож, перший реальний  крок до початку процесу  створення об’єднаної громади валківчани  зробили. Як він триватиме далі, неодмінно інформуватимуть «Сільські новини». А вже в найближчих номерах

Минулої п’ятниці у залі засідань Будинку рад відбулось громадське обговорення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’є­днану територіальну громаду з адміністративним центром в м. Валки.

Розпочинаючи обговорення, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко детально поінформував присутніх про законодавчу базу, що є підставою і регулює процес створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Були наведені також фінансові розрахунки, які реально підтверджують самодостатність і спроможність Валківської міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої, відповідно до перспективного плану, можуть долучитися, крім міської, ще 11 сільських рад району.

Про концептуальні засади створення об’єднаних територіальних громад присутніх детально поінформував виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України В.Д. Мирошник.

І чи не найбільш зацікавлено слухали учасники громадського обговорення голову Чкалівської селищної ОТГ Чугуївського району В.Д. Соловйова, котрий поділився власним досвідом по створенню об’єднаної громади та першими результатами і досягненнями її роботи, а також охоче відповів на численні запитання валківчан.

Майже одностайним голосуванням (2 утрималися) учасники громадського обговорення підтримали ініціативу міського голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а також ухвалили резолюцію громадського обговорення, на підставі якої тепер уже депутати міської ради мають прийняти рішення про надання згоди на добровільне об’єднання громад.

Отож, перший реальний крок до початку процесу створення об’єднаної громади валківчани зробили. Як він триватиме далі, неодмінно інформуватимуть «Сільські новини». А вже в найближчих номерах будуть опубліковані матеріали, з якими ознайомились учасники громадського обговорення, щодо самодостатності і спроможності Валківської ОТГ.

Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

Переглядів: 191 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: