Головна » 2015 » Травень » 23 » ДО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ГОТОВІ (№ 42 від 23 травня 2015 року)
17:01
ДО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ГОТОВІ (№ 42 від 23 травня 2015 року)

ДО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ГОТОВІ

Вже традиційним стало  проведення навесні  щорічного фестивалю дружин юних пожежних. Третій рік поспіль зональний етап змагань приймає наш район. От і цього разу на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості зустрілися команди восьми районів. Валківський на ньому представляла команда Високопільської школи.
Після привітань голови адміністрації нашого району В.І. Войтенка, його заступника В.П. Оноші та вступного слова голови журі Ю.Я. Пуляєвої - заступника начальника Харківської  організації добровільного пожежного товариства України юних пожежних чекали конкурсні завдання. В практичній частині під назвою «Безпечна прогулянка» представникам команд потрібно було за фотознімками визначити різні види грибів, продемонструвати свої медичні  знання і навички з надання першої допомоги та «врятувати» умовного потопаючого, закидаючи спеціальний канат у контрольну зону. Причому необхідно було не тільки правильно виконати конкурсні завдання, а й витратити на це якнайменше часу.
Друга, творча частина не була, однак, суто розважальною, а теж несла в собі корисну інформацію. У «Візитці» команди розповідали про себе та роботу своїх дружин юних  пожежних. У найбільш видовищному «Домашньому завданні» всерйоз, жартома і розігруючи повчальні ситуації, школярі розповіли про діяльність рятувальної  служби, про те, як уберегтися в повсякденні від різних небезпек.
Тут найбільш артистичною, дотепною, з найоригінальнішим розкриттям теми стала золочівська команда, яка єдина набрала в цьому конкурсі максимальну кількість балів. 
Справжнім  відкриттям фестивалю назвали зачепилівську команду, в складі якої були тільки дівчатка, до того ж наймолодші за віком.
Представникам нашого району, на жаль,  не вистачило чи то впевненості, чи підготовки - вони не ввійшли в п’ятірку кращих команд фестивалю. А призові місця розподілилися таким чином: на першому місці - нововодолазька команда, на другому - богодухівська, на третьому - юні пожежні із Золочівського району. Переможці та призери отримали грошові премії від організаторів, а всі команди-учасниці - пам`ятні подарунки від відділу освіти нашого району.

 

І. ХАРЧЕНКО,
методист районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

На знімках: (вгорі) нагородження переможців фестивалю; (внизу) виступи команд юних пожежних Високопілля і Зачепилівки.
Фото І. Цікало.

Переглядів: 198 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: