Головна » 2017 » Листопад » 4 » ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ
17:00
ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Не лише надійними помічницями, а й добрими порадницями, по-справжньому близькими людьми стали для своїх  підо­пічних  соціальні робітники Галина Володимирівна Половик та Світлана Вікторівна Россоха. Галина Володимирівна опікується одинокими старенькими, що мешкають  на території  Костівської сільської ради. На обслуговуванні в неї перебуває  15 чоловік - з Костева, Рубанівки, Семківки. Двічі на тиждень поспішає вона до кожного з них, щоб виконати найпотрібнішу роботу, принести  продукти. Іноді буває, що доводиться провідувати  ветеранів і частіше - якщо,  наприклад, потрібно  терміново купити ліки чи іншу необхідну допомогу надати. 
Нинішнє професійне свято співпало для Г.В. Половик і з особистою  пам’ятною датою - сьогодні   виповнюється чверть віку, як прийшла   вона на роботу в терцентр. І як би складно не доводилося часом, ніколи не шкодувала про свій вибір.
Любить обрану справу, вкладає в неї душу і колега Галини Володимирівни Світлана Вікторівна Россоха з Ков’яг. В її трудовій книжці лише один запис про прийом на роботу в терцентр. Ось уже 24 роки її вмілі, працьовиті руки полегшують життя одиноким літнім громадянам, а чуйність і доброта зігрівають  їх  старість.

 

На знімку: Г.В. Половик та С.В. Россоха.
Фото В. Євтушенко.

 

Переглядів: 382 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: