Головна » 2017 » Березень » 4 » ДЛЯ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ І НАШОГО РАЙОНУ (№ 18 від 4 березня 2017 року)
17:00
ДЛЯ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ І НАШОГО РАЙОНУ (№ 18 від 4 березня 2017 року)

ДЛЯ ВСІЄЇ ОБЛАСТІ І НАШОГО РАЙОНУ

В обласний бюджет прийнято субвенцію в сумі понад 189 млн грн для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Відповідні зміни сесією обласної ради 23 лютого було внесено до обласного бюджету на 2017 рік. Зробити галузь охорони здоров’я одним з головних пріоритетів цього року пообіцяла голова ХОДА Юлія Світлична.
«Ми будемо наступати на розруху і антисанітарію! Будемо покращувати умови в обласних лікарнях, робити капітальні ремонти», - запевнила керівник області.
За інформацією Департаменту капітального буді­вництва ХОДА, для проведення ремонтів за рахунок Надзвичайної кредитної програми для відновлення України були визначені лікарні, які першочергово потребують оновлення.
«Крім того, під час формування переліку закладів ураховували кількість внутрішньо переміщених осіб, які в них обслуговуються, адже саме на цю категорію громадян націлена Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, - розповів заступник директора департаменту Володимир Норчак. - Проектні організації вже підготували необхідну технічну документацію по цих закладах. Ремонті роботи в лікарнях розпочнуться у найкоротші терміни».
Зокрема, капітальний ремонт буде проведено в офтальмологічному відділенні, навчально-діагностичному корпусі та приміщеннях лікувального корпусу КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня». Відремонтують також хірургічний корпус обласної лікарні та поліклінічне відділення.
Капітальні роботи пройдуть у двоповерховій добудові до лікувального корпусу КЗОЗ «Обласна клінічна інфекційна лікарня», що використовується КЗОЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер № 1».
Заплановано реконструкцію приміщень комплексу корпусів Обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення (приймального, фізіотерапевтичного відділень, операційного блоку, облаштування відділення екстреної медичної допомоги) та даху із застосуванням енергозберігаючих технологій.
Капітальні ремонти корпусів, приміщень, фасадів також пройдуть у будівлях КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня №1» та КЗОЗ «Обласна дитяча клінічна лікарня» по вул. Муранова, в обласних інфекційних (дитячій та дорослій) та травматологічній лікарнях тощо.
За безпосередньої підтримки голови ХОДА Юлії Світличної чималі кошти отримав і наш район. 24 лютого відбулося пленарне засідання позачергової сесії Валківської районної ради, на якому серед інших питань порядку денного були внесені відповідні зміни до районного бюджету, в результаті чого доходну частину загального фонду районного бюджету збільшено в загальній сумі на 490884 грн.
Кошти цієї субвенції направлені на відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів відповідних адміністративно-територіальних одиниць через аптечні підприємства всіх форм власності (113200 грн.), проведення відпочинку осіб, які безпосередньо брали участь в АТО, у санаторно-курортних закладах Харківської області  (67500) грн., проведення санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих  під час Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії ІІ, та потерпілих дітей (крім дітей-інвалідів, інвалід­ність, яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою) у сумі 55184 грн.; проведення санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у санаторно-курортних закладах місцевої кліматичної зони в сумі 255000 грн. 
Також за рахунок субвенції з обласного бюджету збільшено доходну частину спеціального фонду районного бюджету в загальній сумі 5821154 грн. Ці кошти направлені на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для оснащення навчальних кабінетів хімії, біології, фізики, географії та математики обладнанням (апаратура, прилади, пристрої, пристосування тощо) та забезпечення іншим навчальним обладнанням (шкільні дошки, шкільні меблі) загальноосвітніх закладів (721154 грн.), на проведення капітального ремонту водогону у м. Валки протяжністю 2,010 км (1200000 грн.); на встановлення башти Рожновського для свердловини №3 та №3А у м. Валки (450000 грн.).
Ще 350 тис. грн. направлено на проведення капітального ремонту покрівлі та облаштування водостічної системи будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Шарівка, 1450000 грн. - для проведення капітального ремонту приміщень нежитлової будівлі (корпус «В-1») Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, 1650000 грн. - для передачі коштів Валківській міській раді для придбання сміттєвозу.

Переглядів: 248 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: