Головна » 2016 » Лютий » 9 » ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗБРОЮ ЗБЕРІГАЄ (№ 13 від 9 лютого 2016 року)
17:07
ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗБРОЮ ЗБЕРІГАЄ (№ 13 від 9 лютого 2016 року)

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗБРОЮ ЗБЕРІГАЄ

Керівництво  Головного управління Національної поліції в Харківській області нагадує мешканцям району про небезпеку, яку несе в собі незаконне зберігання вогнепальної, мисливської зброї, боєприпасів та спецзасобів без відповідних умов.
Коли умови зберігання зброї, боєприпасів, спецзасобів не відповідають встановленим правилам, це може призвести  до того, що така  зброя потрапить до рук сторонніх осіб, а частіше - злочинців,  які використовуватимуть її для  скоєння злочинів. А тому правил зберігання вогнепальної зброї слід  суворо дотримуватися.
Це ж стосується й власників мисливської  зброї та спецзасобів. Не слід  залишати таку зброю без відповідного нагляду та на час тривалих поїздок, відряджень, а також у дачних будинках та домоволодіннях, де довго  не мешкаєте. Принагідно   нагадуємо і про необхідність  своєчасної  перереєстрації дозволів на право зберігання мисливської  зброї та спецзасобів.
У разі зміни місця проживання, переїзду до інших населених пунктів власникам вогнепальної зброї необхідно своєчасно  повідомити  про це відповідні правоохоронні   підрозділи для внесення змін в облікові дані.

Б. КОСТЄВ,
інспектор дозвільної  системи Валківського відділу поліції ГУ НП в Харківській  області.

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 222 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: