Головна » 2015 » Серпень » 29 » ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)
17:06
ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ (№ 70 від 29 серпня 2015 року)

ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ

    Хоч жнива і називають най­відповідальнішим періодом сільськогосподарського року, та й після  їх завершення у хліборобів не набагато зменшилося турбот. Ось і працівники ПСП «Маяк», зібравши вагомий урожай ранніх зернових (кожен гектар дав у середньому по 56,3 центнера зерна),  нині живуть турботами про врожай наступного року. І не тільки зернових, а всіх культур, які вирощуються в господарстві.
    Для щедрої віддачі ниви потрібно насамперед внести в грунт достатню кількість поживи. Тож закуповуючи мінеральні добрива, не забуваємо і про органіку. Ось і зараз вивозимо з тваринницької ферми гній на поля та вносимо його з розрахунку близько 50 тонн на гектар
  На цій ділянці роботи зайнято три трактори Т-150 в агрегаті з причіпними гноєрозкидачами, працюють на них Володимир Миколайович Мижирицький, Євген Анатолійович Козлов та Андрій Вікторович Сегеда. Безперебійну роботу їх забезпечує Олександр Миколайович Повелиця, який працює на навантажувачі. Роботи ведуться повний світловий день. Безпосередньо в поле вивозяться гарячі обіди.
    Повним ходом йде в господарстві підготовка до сівби озимих. Під озиму пшеницю в нас відведено 800 гектарів. На останніх гектарах ведуть дискування площ механізатори Віталій Володимирович Ольховський та Сергій Володимирович Губський. Обидва вони працюють з перевиконанням доведених норм  виробітку, якість їх роботи відмінна.
    Насінням для осіннього засіву господарство повністю забезпечене. Все воно своє, високої репродукції, вирощене на насіннєвих ділянках сільгосп­підприємства. Техніка до роботи теж готова, отож з надією чекаємо такого потрібного дощу, аби насіння лягло в зволожений грунт. 


О. ДЕМЧУК,
головний агроном ПСП «Маяк».

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 219 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: