Головна » 2015 » Серпень » 8 » ДЛЯ ЛІКУВАННЯ І РЕАБІЛІТАЦІЇ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)
17:01
ДЛЯ ЛІКУВАННЯ І РЕАБІЛІТАЦІЇ (№ 64 від 8 серпня 2015 року)

ДЛЯ ЛІКУВАННЯ І РЕАБІЛІТАЦІЇ   

   Обласний реабілітаційний центр для учасників АТО розпочав роботу в Харкові. Організований він за поданням «Спілки ветеранів АТО» на базі Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни (м. Харків, вул. Луначарського, 42А).
У центрі створені належні умови для реабілітації учасників АТО: нове медичне обладнання, досвідчені лікарі, 5-разове харчування, кабінети масажу, гідромасажу, парафінотерапії, аромотерапії та ін. Оздоровленню і психологічній адаптації сприяє й мальовнича зона  довкола госпіталю.
     Скористатися можливістю пройти курс оздоровлення чи лікування у Реабілітаці­йному центрі можуть учасники АТО, які   вже отримали статус учасника бойових дій. Спочатку їм треба пройти обстеження у   районній лікарні, а потім з висновками лікарів і направленням на лікування звернутися безпосередньо до центру або ж до представника «Спілки ветеранів АТО» Владислава Миколайовича Якименка (тел. 066-734-72-07),  який занесе дані до реєстру  на лікування. 
   Наразі черги на лікування немає, госпіталізація на реабілітацію по хворобі чи пораненню на період до 18 днів здійснюється практично відразу. Нагадаю, що необхідними документами для госпіталізації є: посвідчення учасника бойових дій, довідка про демобілізацію та направлення з лікарні.

О. СІРЕНКО,
військовий комісар Валківського РВК.

Категорія: АТО | Переглядів: 201 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: