Головна » 2016 » Листопад » 22 » ДЛЯ КОМФОРТУ, ТЕПЛА І СВЯТКОВОГО НАСТРОЮ (№ 96 від 22 листопада 2016 року)
17:00
ДЛЯ КОМФОРТУ, ТЕПЛА І СВЯТКОВОГО НАСТРОЮ (№ 96 від 22 листопада 2016 року)

ДЛЯ КОМФОРТУ,
ТЕПЛА І СВЯТКОВОГО НАСТРОЮ

Минулого тижня з черговою робочою поїздкою наш район відвідав перший заступник голови Харківської  обласної ради В.М. Коваленко. Постійна увага керівництвом району й області приділяється ліцею ім. Олександра Масельського, адже в опорному освітньому закладі мають  бути створені якнайкращі умови не тільки для навчання, а й комфортного перебування учнів.
Майже 5 млн. гривень було  витрачено з обласного  бюджету на закупівлю і встановлення сучасного  навчального обладнання та придбання шкільного  автобуса. З районного бюджету були виділені кошти  на проведення внутрішніх робіт, зокрема, ремонт холів ліцею. Відвідавши цей навчальний заклад, поспілкувавшись з учнями та вчителями, В.М. Коваленко дав високу оцінку вже  зробленому та пообіцяв і надалі всебічну підтримку опорному  освітньому закладу, який на сьогодні по праву є одним з кращих в області.
450 тис. гривень було виділено з обласного бюджету на проведення заходів з енергозбереження у приміщенні інфек­ційного  відділення Валківської ЦРЛ. За ці кошти в усій будівлі старі дерев’я­ні віконні блоки замінено на енергоефективні, встановлені також і нові двері. 
Як зазначили медпра­цівники відділення, спілкуючись з Віктором Миколайовичем, ефект від встановлення нових вікон просто  колосальний - у приміщенні стало  значно  тепліше, світліше й комфортніше.
Дякуючи В.М. Коваленку, а  також керівникам району В.І. Войтенку та В.П. Оноші за увагу до потреб закладів охорони здоров’я,  головний лікар Б.В. Носатов зауважив, що  впродовж нинішнього року в райлікарні зроблено більше,  аніж за всі попередні роки, скільки  він очолює заклад, разом узяті. При цьому проблеми ще є, бо дається взнаки багаторічне недофінансування галузі. Наприклад, вкрай потрібні нові автоклави для стерилізації, які зараз коштують  неабияких грошей. Але для вирішення цього питання уже проводиться робота. А те, скільки вже зроблено, додає віри і бажання працювати.
Завітав того  дня В.М. Коваленко і до РНД «Іскра», де саме відбувалися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського  господарства. Приєднавшись до святкових поздоровлень, вручення відзнак кращим трудівникам ланів і ферм, Віктор Миколайович презентував для аграріїв і чудовий подарунок - виступ  неперевершеного співака, екс-соліста театру пародій В. Винокура - Володимира Бовсуновського.


Фото І. Терещенко.

 

Переглядів: 166 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: