Головна » 2016 » Листопад » 15 » ДЛЯ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ (№92 від 12 листопада 2016 року)
19:02
ДЛЯ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ (№92 від 12 листопада 2016 року)

ДЛЯ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ

Юлія Світлична провела координаційну нараду з керівництвом силових структур регіону. У ході наради голова ХОДА дала доручення керівникам управління Служби безпеки України та Головного управління Національної поліції в Харківській області.
У першу чергу йшлося про необхідність прийняття всіх необхідних комплексних та скоординованих заходів задля гарантування безпеки населення.
Аналіз поточної інформації, яку отримують правоохоронці, свідчить про намагання окремих безвідповідальних осіб вдатися в листопаді до провокаційних дій.
«Забезпечення порядку на вулицях міста та області й гарантування безпеки населення – це персональна відповідальність силових структур, - відзначила Юлія Світлична. – Прошу в ці дні мобілізувати особовий склад та посилити заходи безпеки в регіоні. Харків’яни повинні бути всебічно захищені та впевнені в безпеці».
Учасники координаційної наради доповіли Юлії Світличній про готовність забезпечити охорону громадського порядку, життя, здоров’я, честі та гідності мешканців Харківської області. Прийнято рішення звернутися до харків’ян бути уважними та обережними в місцях масового скупчення людей, звертати увагу на підозрілі предмети та залишені без догляду сумки, пакети, коробки в транспорті, магазинах і торгових центрах. Жителів області просять проявляти пильність у разі, якщо була помічена дивна поведінка сторонніх людей, а також їх намагання потрапити в під’їзди житлових будинків, на горища чи в підвали.
У разі виявлення найменшої небезпеки громадянам радять звертатися на «гарячі» лінії:
- УСБУ в Харківській області за тел.: (057) 700-34-50 або (067) 570-10-77;
- ГУ Національної поліції в Харківській області (057) 705-93-33;
- Прокуратури Харківської області (057) 732-65-55.


(За інформацією ХОДА).

Переглядів: 140 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: