Головна » 2018 » Грудень » 17 » ДЛЯ АКТИВНИХ, КРЕАТИВНИХ, МОЛОДИХ
16:20
ДЛЯ АКТИВНИХ, КРЕАТИВНИХ, МОЛОДИХ

ДЛЯ АКТИВНИХ, КРЕАТИВНИХ, МОЛОДИХ

Справді знаковою подією  для  валківської молоді завершилася нинішня осінь - минулого тижня у приміщенні  районного  Будинку  дитячої  та юнацької  творчості було урочисто  презентовано успішно реалізований  міні-проект «Молодь - понад усе!», який  став  одним з цьогорічних  переможців обласного конкурсу розвитку  територіальних  громад «Разом у майбутнє».

А результатом цього міні-проекту, ініційованого районною громадською організацією «Спілка ветеранів АТО» та районною бібліотекою, став молодіжний хаб з промовистою назвою «Розвиток», який і було відкрито в присутності керівників району і служб РДА, представників обласного депутатського  корпусу, молодіжної громадськості, учасників  проекту.
В перекладі з англійської хаб означає «ступиця  колеса, центр, навколо  якого  все обертається». Тож і від «Розвитку» чекають, що він стане  таким  центром, платформою для зустрічей, спілкування, інформування, корисного дозвілля молоді, проведення літературно-мистецьких та інших  заходів. Говорили про це присутні представники учнівського самоврядування ліцею імені О.Масельського та Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, медичної галузі, активної творчої молоді. І можливості для того, щоб стати дієвим молодіжним осередком, центр має - зручну  зоновану залу, сучасне мультимедійне і комп’ютерне  оснащення, програмне  забезпечення, тематичну  літературу.
Загальний  бюджет проекту склав 175745 грн, з яких 87873 грн надійшли з обласного бюджету, 79085 грн - з районного бюджету і 8787 грн - внесок  громадськості, яка підтримала ідею створення хабу. Активно  працювали над  втіленням  проекту районна  бібліотека і ціла  команда ініціативних, мислячих по-сучасному однодумців. Став  він  можливим і завдяки особистій  підтримці голови райдержадміністрації В.І. Войтенка, його першого заступника Н.М. Осадчої, голови районної ради В.П. Оноші та всього депутатського  корпусу району, а також участі спонсорів - міських підприємців.
Тепло привітали присутніх з відкриттям хабу керівники району, побажали творчій  молоді району вдалої реалізації нових цікавих  проектів і найамбітніших  планів задля розвитку нашого краю. А помічник  депутата обласної  ради, члена  конкурсної комісії Е.П. Юрченка А.В. Онищенко передав присутнім вітання  від голови  Конкурсного комітету - голови  облради С.І. Чернова й урочисто  вручив  директору  районної ЦБС Н.В. Сургай і представнику «Спілки  ветеранів  АТО» С. Лічному сертифікат конкурсу «Разом  у майбутнє» як свідчення успішного  завершення  міні-проекту.
Святковості й приємних емоцій додали зібранню виступ  молодих педагогів Валківської школи мистецтв та пам’ятні сувеніри - прапорці з логотипом новоствореного  хабу, вручені  на  згадку про урочисту подію  всім  її учасникам.

І. Цікало.
Фото автора.

Переглядів: 128 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: