Головна » 2015 » Серпень » 22 » ДИВОСВІТ ДЛЯ ЮНИХ МАЙСТРІВ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)
17:11
ДИВОСВІТ ДЛЯ ЮНИХ МАЙСТРІВ (№ 68 від 22 серпня 2015 року)

ДИВОСВІТ ДЛЯ ЮНИХ МАЙСТРІВ

    Минулого тижня учні художнього відділення Валківської школи мистецтв побували з оглядовою екскурсією в Люботинській школі-інтернаті І-ІІІ ступенів для обдарованих дітей “Дивосвіт”. Ініціатором і організатором поїздки став відділ освіти райдержадміністрації, надав для неї транспорт, аби діти, які займаються художньою творчістю, дізналися про можливості поглибленого профільного навчання і при бажанні могли  скористатися ним.
    У такому форматі навчальний  заклад, організований на базі  місцевого інтернату, працює перший рік. Як ми  пересвідчилися, тут  проведено значну попередню роботу з підготовки навчальної бази для поглибленого комп’ютерного і мистецького навчання – зроблено капітальний ремонт учбових і житлових корпусів, придбано сучасне  комп’ютерне та інше обладнання, сформовано викладацький штат висококваліфікованих фахівців. У навчальну програму включено основні дисципліни, які викладаються в художній школі. Таким чином, учні паралельно із загальною одержують і мистецьку освіту. По закінченні школи-інтернату це може стати  хорошою базою для подальшого професійного навчання. Важливо й те, що для вступу в школу-інтернат не обов’язково мати художню підготовку – на навчання  приймають дітей з 1 до 11 класу. Нині в області лише два такі спеціалізовані заклади для школярів – мистецький і природнично-математичний.
    Екскурсія була справді цікавою і пізнавальною. Наші учні оглянули класи, кімнати гуртожитку, їдальню, спортивний майданчик і навіть невелике підсобне господарство, яке має школа, побачили  приймання вступних тестів, що  почалося в день нашого візиту. Крім нас того дня в школі-інтернаті  побувало  чимало екскурсантів та потенційних учнів, що свідчить  про інтерес, який новий навчальний заклад  викликав у школярів та їх батьків.

 

О. Тимошенко,
викладач Валківської школи мистецтв.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 214 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: