Головна » 2015 » Травень » 19 » ДИТСАДОК -ТУРБОТА ВСІЄЇ ГРОМАДИ (№ 41 від 19.05.2015 року)
17:00
ДИТСАДОК -ТУРБОТА ВСІЄЇ ГРОМАДИ (№ 41 від 19.05.2015 року)

ДИТСАДОК -ТУРБОТА ВСІЄЇ  ГРОМАДИ

Як і всі навчальні заклади району, дошкільний заклад Гонтового Яру раз на 10 років проходить обов’язкову атестацію для державного контролю за діяльністю та для   перевірки відповідності своєму призначенню - формуванню базових якостей особистості дошкільника. Така атестаційна  експертиза була  нещодавно проведена в дитсадку за участі спеціалістів відділу освіти райдержадміністрації та райметодкабінету.
На  даний час наш дошкільний  заклад, розрахований  на 45 місць, відвідують 24 вихованці. Для них створено всі умови для повноцінного перебування впродовж дня. Для всебічного гармонійного розвитку дітей облаштовано тематичні кімнати космосу, казок, аптеки, музей народно-прикладного мистецтва. Навчально-виховний процес забезпечують сім кваліфікованих  працівників, у тому  числі чотири педагоги.
Матеріально-технічна база нашого дитсадка поповнюється й оновлюється завдяки постійній тісній співпраці адміністрації закладу з батьками вихованців, місцевою владою, підприємцями,  небайдужими до дитячих потреб односельців. Ми щиро вдячні за розуміння  проблем  дитсадка  і турботу людям, які надавали і зараз надають вагому  матеріальну допомогу дошкільному закладу - керівникам місцевих сільгосппідприємств В.І. Походящому і Є.Т. Козарю, депутатам районної ради В.І. Буряку і К.І. Ребру, приватним підприємцям А.М. Міщенко, В.І. Сиротенку, А.М. Призенку.
Окрема наша вдячність Гонтово-ярській сільраді та сільському голові Л.М. Корсун - чуйній, відданій своїй справі людині. Вона розуміє, як важливо вкладати кошти в сільську дітвору - майбутнє нашої громади і по-справжньому піклується про ДНЗ. Без підтримки сільської ради  та місцевих  депутатів ми б не змогли створити малюкам належні умови для навчання і побуту. Із сільського бюджету за рішенням сесії сільської ради виділено кошти для потреб дитсадка. За сприяння сільради придбано водонагрівний бойлер, морозильну камеру, килимове покриття, пральну машину, помпу, ігровий майданчик та гірку, сучасні ігрові осередки, торік замінено на енергозберігаючі 39 вікон та 5 дверей.
Велику організаційну допомогу  в реконструкції водопровідної  системи на більш сучасну, придбанні постільної білизни, дитячих меблів та посуду надали батьки малюків, батьківський комітет - О.М. Філатова, О.О. Мозгова, В.С. Юн, за що ми їм теж дуже вдячні. 
У ході атестаційної експертизи дано оцінку реального стану освітньої  діяльності ДНЗ. Так, за висновком атестаційної комісії, організація і результативність навчально-виховного процесу та управління дитсадком мають достатній рівень. А за висновком регіонально-експертної ради з питань ліцензування та   атестації навчальних закладів наш ДНЗ визнано  атестованим на достатньому рівні.

Н. ФЕДОРКОВА,
завідувач Гонтово-ярським ДНЗ.

Переглядів: 234 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: