Головна » 2015 » Листопад » 17 » ДЕПУТАТИ ВАЛКІВЩИНИ В ОБЛРАДІ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)
17:39
ДЕПУТАТИ ВАЛКІВЩИНИ В ОБЛРАДІ (№ 95 від 17 листопада 2015 року)

ДЕПУТАТИ ВАЛКІВЩИНИ В ОБЛРАДІ

Попередня  інформація щодо результатів виборів саме  тому і є неофіційною, що базується на неофіційних   джерелах, а значить, у ній  можливі  помилки і похибки. Саме в такій неофіційній інформації зазначалося, що з кандидатів, які балотувалися до Харківської обласної ради, до нового її складу не потрапив жоден.
Але, на щастя, помилка в попередній інформації таки  мала місце. Наразі уже достеменно відомо, і це підтверджено публікацією на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії, що в числі 120 депутатів обласної ради нової каденції є два депутати, які балотувалися по виборчих округах нашого району.
Так,  до складу Харківської обласної ради VІІ скликання від партії «Відродження» обраний Сергій  Миколайович Пієв, а від Всеукраїнського об’є­днання «Батьківщина» - Едуард Петрович Юрченко, який також за результатами голосування виборців пройшов і до новообраного складу депутатів Валківської  районної ради, а відтак, має визначитися, у раді  якого рівня працюватиме надалі.
Загалом зі 120 депутатів нового скликання облради 50 крісел займуть члени партії «Відродження», 20 - «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», 19 - Опозиційного блоку, 12 - від  «Самопомочі», 11 - від  політичної партії «Наш край і 8 - від ВО «Батьківщина».

 

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 235 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: