Головна » 2015 » Жовтень » 10 » ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ (№ 83 від 10 жовтня 2015 року)
17:02
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ (№ 83 від 10 жовтня 2015 року)

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

Відповідно до Указу Президента України від 13 жовтня 2014 р. та  схваленого Верховною Радою законопроекту  перелік державних свят поповнився ще одним - Днем захисника України, який щорічно відзначатимемо ми 14 жовтня, одночасно зі святом Покрови та Днем українського козацтва. Починаючи з 2015 року, цей день буде вихідним.
Як і в усій державі, це свято широкого відзначатиметься й на Валківщині. Тематичні книжкові виставки, вікторини, бесіди, літературні години до свята  підготували центральна районна та  сільські бібліотеки.
Ознайомитися з поповненою експозицією «Війна під час миру» та куточком «Валківські генерали» пропонує Валківський краєзнавчий музей.
Виховні години, уроки патріотичного виховання, зустрічі з нашими земляками-учасниками АТО пройдуть в освітніх навчальних закладах. 
Традиційні районні урочистості «Під покровом Божої матері» та спартакіада допризовної молоді відбудуться 13 жовтня у спорткомплексі «Колос». Початок о 10 год.
А 14 жовтня о 13 год. в райо­нному Народному домі «Іскра» - конкурс виконавців патріотичної пісні  «Наша честь і слава».

 

Категорія: До відома мешканців | Переглядів: 421 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: