Головна » 2015 » Липень » 25 » ДЕНЬ КОЛОМАКА У ВАЛКАХ (№ 60 від 25 липня 2015 року)
17:00
ДЕНЬ КОЛОМАКА У ВАЛКАХ (№ 60 від 25 липня 2015 року)

ДЕНЬ КОЛОМАКА У ВАЛКАХ

Чергова зустріч у   вітальні Валківського краєзнавчого музею присвячувалася  двом уро­дженцям Коломацького краю, доля  яких була пов’язана  з  Валківщиною, - самобутньому поету і художнику Івану Малишу (1922-2004) та академіку, доктору історичних наук, професору Петру Тригубу (1935). Доброю нагодою для цієї зустрічі стали неординарні події – вихід у світ книг  наших славних земляків: двох поетичних збірок  Івана Малиша («У Коломацькім краю» і  «Добридень, Краснокутщино!)  та двох наукових монографій Петра Тригуба («Коломак – селище старовинне, козацьке…» і «На освітянській ниві»).
Варто зазначити, що музейний захід проходив у 93-й день народження Івана Васильовича та за два дні до 80-річного ювілею Петра Микитовича.
На музейне свято завітали донька І.Малиша Людмила Малиш, його друг  та упорядник краснокутського циклу віршів Іван Юхно, засновник літературно-художнього фонду І. Малиша Олександр Квітчатий, автор передмови до книг коломацького циклу Іван Водяницький, колеги та учні П. Тригуба Лідія Литовченко,Олексій Мандрич, Михайло Пилипенко та інші гості. Петро Микитович, який зараз мешкає у Миколаєві, звернувся до учасників зустрічі та поспілкувався зі своїми знайомими з допомогою мобільного зв’язку.
Свято супроводжувалося записами пісень про Коломак у виконанні самодіяльного композитора Сергія Бондаря із села Різуненкове Коломацького району.
На згадку про зустріч усі бажаючі мали нагоду придбати книги обох авторів.

Т.Поліщук,
директор  Валківського  краєзнавчого музею.
На знімках:  під час зустрічі у музейній вітальні.
Фото А. Поліщук.

Категорія: Культура | Переглядів: 252 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: