Головна » 2016 » Червень » 14 » ДАРУЄ "СОНЯХ" НАСТРІЙ СОНЯЧНИЙ (№49 від 14 червня 2016 року)
17:00
ДАРУЄ "СОНЯХ" НАСТРІЙ СОНЯЧНИЙ (№49 від 14 червня 2016 року)

ДАРУЄ "СОНЯХ" НАСТРІЙ СОНЯЧНИЙ

     Як відомо, час на кані­кулах летить швидко. А дітворі так багато хочеться встигнути зробити всього, всюди побувати. І це цілком можливо, якщо про дитячий відпочинок належно  потурбуються дорослі. Саме завдяки такій турботі вчителів, депутатів сільської ради, батьків цікаво і з користю проводять кожен літній день нині учні Гонтово-ярської ЗОШ І-ІІ ступенів.
     Тут, у пришкільному таборі “Сонях”, відпочивають учні 1-4 класів. Те, що початок червня видався не надто щедрим на тепло, дітям аж ніяк не зіпсувало  настрою. Подорож до лісу і збирання лікарських рослин, рольові ігри і психологічні тести, екскурсія до краєзнавчого музею і велозмагання та орієнтування на місцевості – все це тільки невелика частка програми  табірного відпочинку.
     А ще – цією програмою передбачено проведення днів української пісні і українського танцю, дня гумору і дня чарівних сердець, організацію різноманітних змагань, вікторин. Загалом уся робота в таборі здійснюється за трьома  основними напрямками – утвердження здорового способу життя, патріотичне виховання та залучення дітей до вивчення іноземних мов. До речі, аби діти краще могли спілкуватися англійською, в таборі створено дві мовні  групи. Не втомлюючи школярів, педагоги щодня допомагають їм оволодівати навиками спілкування іноземною мовою на побутовому рівні, розучують з ними англійські пісні. Все це відбувається цікаво, у формі гри.
     Елементи гри є практично в усіх заходах, що  проводяться  тут. Тому так  подобається дітям у “Соняху”. І звичайно ж, кожному нашому школярику буде чим  згадати табір після закінчення його роботи.

О. Іванчик,
начальник пришкільного табору Гонтово-ярської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Переглядів: 231 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: