Головна » 2015 » Жовтень » 27 » ЧИ ГОТОВІ ДО ЗИМИ? (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)
17:04
ЧИ ГОТОВІ ДО ЗИМИ? (№ 89 від 27 жовтня 2015 року)

ЧИ ГОТОВІ ДО ЗИМИ? 

Одним з провідних напрямків діяльності первинних ветеранських осередків є обстеження умов проживання літніх людей та сприяння вирішенню їх побутових проблем. От і у ветеранській організації ПСГ «Восток» періодично проводяться такі огляди. Особливо актуальні вони перед початком опалювального сезону, коли необхідно з’ясувати, чи готові старенькі зустрічати зиму, чи мають паливо, чи забезпечуються як слід продуктами, в якому стані  дороги до їх домівок, чи доглянуті ці люди, чи, можливо, потребують волонтерської допомоги.
Чергове обстеження умов, у яких проживають наші ветерани, проводилося на початку поточного місяця. Для відвідування було обрано жителів віддалених куточків селища 80-річного віку і старших, яким за віком і станом здоров’я вже важко обходитися без сторонньої  допомоги. Проводили огляд представники ветеранського активу і голова профкому «Востоку» В.І. Тарасенко. І треба сказати, серед  двадцяти пенсіонерів, яких ми відвідали за два дні, не виявилося таких, де б ситуація потребувала втручання громадськості. В основному стареньких доглядають діти. В деяких випадках турботу про них взяли на себе сусіди. Організовано й підвезення продуктів  місцевими підприємцями в ті райони селища.
У ході спілкування з ветеранами з’ясувалися й деякі їх нагальні потреби. Так, Г.М Козлова попросила допомогти їй поремонтувати колодязь. І керівництво ПСГ «Восток», якому було передано прохання старенької,  відразу відреагувало - виділило матеріали і людей, які  оперативно виконали необхідні ремонтні роботи.
Для новообраного активу ветеранського осередку такі зустрічі дуже корисні. Ближче  знайомишся з людьми, дізнаєшся про їх життя і потреби - і для себе  визначаєш, над чим  потрібно працювати, на що звернути  увагу, чим допомогти пенсіонерам. Задоволені були  й ветерани, дякували за спілкування. А оскільки наш огляд відбувся на початку жовтня, коли відзначається День людей поважного віку,  то всім ветеранам, у яких  побували, ми вручили невеликі гостинці.
Огляди побутових умов  ветеранів нашого первинного осередку продовжуватимемо. Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати керівнику ПСГ «Восток» В.І. Бощу за те, що  відгукнувся на звертання ветеранської  організації, надав транспорт і подарунки для ветеранів та за сприяння у вирішенні проблем ветеранів господарства.


Л. ЗОЛОЧЕВСЬКА,
голова ветеранської організації ПСГ «Восток».

 

Категорія: Ветеранська | Переглядів: 238 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: