Головна » 2015 » Липень » 21 » БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:20
БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)

БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

·  ·  ·

Питанням підготовки та проведення  збирання в районні ранніх зернових і зернобобових культур, готовності  сільгосппід­приємств до жнив була присвячена нарада в райдерж­адміністрації. За ініціативи керівника району Віктора Войтенка окремим блоком були розглянуті проблемні питання щодо роботи хлібоприймальних підприємств ТОВ «Ков’ягівське» та  Ков’язької дільниці ТОВ «Гутянський елеватор» і намічено шляхи їх вирішення.

·  ·  ·

Конкретні заходи щодо виконання  в районі завдань VІ хвилі часткової мобілізації були  визначені на нараді з головами місцевих рад, керівниками правоохоронних органів, за участі  Валківського районного військового комісара, яку провів голова РДА Віктор Войтенко.

·  ·  ·

Виїзні прийоми  громадян провели на території Замі­ської сільської ради голова РДА Віктор Войтенко та у Старомерчицькій громаді -  його перший заступник Віталій Оноша. Порушені  мешканцями рад питання стосувалися питань соціальної сфери, приватизації земельних ділянок та отримання на них сертифікатів. Обговорювалися також аспекти проведення адміністративно-територіальної реформи на засадах добровільного об’є­днання громад.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 188 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: